Toyota Forever Kart, Sahiplerine Bir Yılda 14 Milyon TL'lik Fayda Sağladı

Toyota Forever Kart, Sahiplerine Bir Yılda 14 Milyon TL'lik Fayda Sağladı

Toyota’nın, yaş ve model farkı gözetmeksizin çok özel avantajlar sağlayan ve sektördeki en kapsamlı sadakat programı olan “Forever Kart” uygulaması, Toyota sahiplerine bir yılda 14 milyon TL’lik fayda sağladı.

10 Kasım 2014, Pazartesi 09:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Toyota markalı araçlar için geliştirilen ve araca özel bir kart olan Forever Kart ile Toyota Plazalara gelenler, yüzde 20’ye varan mekanik yedek parça, yüzde 30’a varan işçilik ve BP’de yüzde 5’e varan akaryakıt hediyesinden yararlandılar.Forever Kart Toyota’nın Kasım ayı boyunca sürecek “Kış Servis Günleri Kampanyası”nda da büyük avantajlar sunmaya devam ediyor.

 
Toyota markalı araçlara özel bir kart olan ve 1 yıl önce uygulamaya alınan Forever Kart sahipleri için en büyük fayda 6 milyon TL’yi aşan yedek parça indirimiyle sağlanırken, yetkili servislerdeki işçilik indirimi de 5 milyon TL’yi aştı. Toyota Forever Kart kullanıcıları geçtiğimiz bir yıl boyunca BP’den 2,5 milyon TL’lik akaryakıt hediyesinin de sahibi oldular. Müşterilerine toplamda 14 milyon TL’likfayda sağlayan ve 200 bin Toyota kullanıcısının sahip olduğu Forever Kart, araç ömrü boyunca kazandırmayı hedefliyor. 
Forever Kart Ayrıcalıklarıyla Kış Bakımı Çok Avantajlı
 
Toyota’nın “Kış Servis Günleri Kampanyası” Forever Kartı olan Toyota sahiplerine büyük avantajlar sunmaya da devam ediyor. Kasım ayı boyunca sürecek kampanyada Toyota Plazalara gelen Toyota Forever Kart sahipleri, 2009 yılı ve öncesi modellerde yüzde 15’ten başlayan yedek parça, yüzde 20’den başlayan işçilik indirimi ile BP’de yüzde 5’e varan akaryakıt hediyesinden yararlanacaklar. Tüm modellerin bakımında ise; Forever Kart indirimlerine ek olarak 1 lt. Toyota Orijinal Motor Yağı hediye edilirken, ücretsiz far parlatma ve 4 adet Bridgestone, Lassa, Michelin veya Goodyear marka lastik alımlarında bir sonraki bakım için 80 TL’lik hediye çeki de Toyota sahiplerinin olacak. Toyota sahiplerinin tüm bu indirim ve büyük avantajlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey otomobillerini en yakın Toyota Plazaya götürmek ve Forever Kart ayrıcalıklarından yararlanmaya başlamak olacak. Forever kartı olmayan Toyota müşterileri ise plazalarda anında kartlarına çıkartarak, aynı gün içinde servis avantajlarından yararlanabilecekler.
 

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hindistan'da halka şehre inen maymunları "öldürme" emri verildi