Trabzonspor'dan ses getirecek Şenol Güneş açıklaması!

Ahmet Ağaoğlu’nun yönetiminde olan en önemli isimlerin başında gelen ve asbaşkanlık görevini yürütecek olan Hayrettin Hacısalihoğlu, şu anda Beşiktaş’ın başında olan Şenol Güneş ile ilgili çok konuşulacak açıklamalar yaptı

10 Nisan 2018, Salı 11:54
A A
Trabzonspor'dan ses getirecek Şenol Güneş açıklaması!
Gazete Habertürk'ten Haluk Ayyıldız'ın haberine göre daha önce tecrübeli teknik adamla birçok kez birlikte çalışan yakınlığı ile bilinen Hayrettin Hacısalihoğlu, “Şenol Hoca benim çok sevdiğim, değerli arkadaşım ve çok başarılı bir spor adamı. 

Trabzonspor için tartışmasız en önemli değerlerinden biri ancak benim samimi olduğum gibi yüzlerce insanın onunla ilgili sevgisi ve samimiyeti var. Şu anda bu durumda olan birinin buna cevap vermesi olmaz. Şenol Hoca başka kulüpte, ama tabii gün doğmadan neler doğar. Öyle bir ortam olursa bilmiyorum ama bizim kulüpte de şu an görevde bir hoca var. Bizim yapmamız gereken ona yardımcı olmak. Kulübü de daha iyi taraftarın mutlu olduğu hale getirmek. Dostluk, arkadaşlık, ilgi onlar ayrı şeyler. Şenol Hoca’nın hem Trabzonspor’daki hem bendeki yeri de çok ayrı” diye konuştu.
 

‘ÇALIŞAN PERSONEL KORKMASIN’ 


Sorunları sırasıyla çözmeye çalışacaklarını belirten Hacısalihoğlu, “Arkadaşlarla birlikte konuşacağız. Problemleri belirleyeceğiz. Şu anda 3 ana problem var. Bunlar ekonomik, sportif ve sosyal konular. Bunlardaki çözümler de sorunlar da ortaya birlikte nasıl yapar hangisinden başlarız ona karar vereceğiz. Personelle ilgili konuya gelirsek, gerek kendi gerek kulüple ilgili benle arası iyi ya da kötü diye kimseyi işten çıkarmadım. Benim fikrimi belirleyen şey, o personelin kulübe faydalı olup olmadığıdır. Orada çalışan herhangi bir arkadaşımız, hepsi kardeşimizdir, hepsi ekmek parası kazanıyor. Şayet bu konuda kaygısı yoksa sıkıntı etmesin” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.