Triko tulum modasında tarafını seç: Hande Erçel mi, Yasemin Özilhan mı, Serenay Sarıkaya mı?

Tulum, zor bir parçadır. Bacak ve gövde uzunluğunda orantı ister, ince bir beden ister, tuvalete gitmesi zordur. Bu nedenle yaz aylarının tiril tiril tulumları dışında çok da rastlamayız sokakta. Ama bu son zamanlarda ne olduysa bir tulum patlaması yaşanıyor. Üstelik triko! Yasemin Özilhan ile başlayan akım, önce Hande Erçel ardından da Serenay Sarıkaya ile devam etti. Bakalım siz bir triko tulum alışverişi fikrini gözden geçirecek misiniz...

27 Ocak 2021, Çarşamba 10:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yasemin ile başladık

Yasemin ile başladık aslında. Triko, bir tulumda görmeye alışık olduğumuz türden bir şey değil. Bu yüzden Yasemin'in bej tonlarındaki dik yaka tulumu hemen dikkat çekti. Fotoğrafın soğuk tonları, gözlükler ve arka plandaki havuz Yasemin'i tamamlıyordu. Herkesin aklına düşürdü Yasemin 'Kışın tulum nasıl olur ya?' düşüncesini.

Hande'den sıcacık bir kış fotoğrafı

5 Ocak'ta koyduğu krem rengi triko ile evinin salonunda uzanıyordu Hande. Elbette fotoğrafın bu kadar ses getirmesinde sıcak ambiyansın etkisi de büyük olmalı. Kırçıllı krem rengi koltuk döşemesine büüyük uyum sağlıyordu tulum. Sıcak renkli kırlentler. Hande'nin çikolata kahve tonundaki dalgalı saçları. Neresinden baksak seksi fotoğraflar!

Serenay treni kaçırdı

Bu düşünceyi Serenay'ın son postu perçinledi. Ama 'Serenay geride kaldı' yaftasından da kurtulamadı. İki genç kadının vücuduna da çok yakışan tulum gibi triko seçenekleri derledik. 

Yasemin ve Serenay'ın giydiği tulumun fiyatı Zara'da 438 TL.

Mango kemerli triko tulum 649 TL.

Zara uzun triko tulum 399 TL.

Bej beli lastikli triko tulum havoş.com.tr'de 219 TL.

Ferraro ekru dik yaka düğmeli kısa triko tulum 332 TL.

Çizgili kruvaze triko tulum Joinus'ta 162 TL.

Anvelop triko tulum societashop.com'da 129 TL.

Vizon asklı trşko tlum BSL'de 110 TL.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2021'in en iyi 8 saç düzleştirici markası ve ürünleri