Trump çiftinde bir gerginlik daha!

ABD Başkanı Trump ile First Lady Melania Trump arasında soğuk rüzgarlar esmeye devam ediyor

27 Nisan 2018, Cuma 10:54
A A

Aldatma iddialarının ardından araları bozuk olduğu iddia edilen Donald- Melania Trump çifti, Fransa Cumhurbaşkanı Macron ve eşinin ziyareti sırasında da birbirinden uzak durmuştu.

Öyle ki Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuelle Macron ve eşinin ABD ziyareti sırasında Trump, eşinin elini tutmak istemiş fakat Melania Trump buna izin vermeyerek ilginç görüntülerin oluşmasına sebep olmuştu.

26 Nisan’da doğum gününü kutlayacak Melania Trump’a ne hediye aldığı sorulunca Donald Trump, adeta ilişkiyi sonlandıracak bir açıklama yaptı.

Melania’nın 48’inci doğum günü hakkında konuşan Trump, “Aslında bu konuyu konuşmak istemiyorum, çünkü başımın belaya girmesini istemiyorum.

Belki ona çok bir şey almamış olabilirim. Size şu kadarına söyleyeceğim, ona çok güzel bir kart aldım. Biliyorsunuz ben çok yoğunum ve hediye alacak kadar zamanım yok. Ona güzel bir kart ve çok güzel çiçekler aldım dedi.

Trump, canlı yayında Melania’nın doğum gününü kutlamayı da ihmal etmedi.

ABD Başkanı Donald Trump’ın çiftin çocukları Barron dünyaya geldikten kısa bir süre sonra Melania Trump’ı aldattığı ve porno film oyuncusu Stormy Daniels ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.