TSE’ye personel alınacak

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) 54'ü TSE uzman yardımcısı, 1’i avukat, 6’sı tekniker, 5 de memur olarak üzere 66 personeli işe alacak

13 Aralık 2016, Salı 14:17
A A
Türk Standartları Enstitüsü (TSE) merkez ve taşra teşkilatlarında görevlendirilmek üzere toplam 66 personeli işe alacağını duyurdu.

KPSS PUANI VE GENEL ŞARTLARI TAŞIMA ÖZELLİKLERİ ARANACAK

İşe alınacak personellerden 54'ü TSE uzman yardımcısı, 1’i avukat, 6’sı tekniker olmak üzere 5’in de memur olarak çalışacağı bildirildi. Başvuracak adaylarda KPSS puanı ile birlikte 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak gibi özellikler aranacak.

BAŞVURULAR İNTERNETTEN YAPILACAK

Başvurular internet üzerinden yapılacak olup, elden ya da posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Adaylar, 02.01.2017 - 16.01.2017 tarihleri arasında Enstitünün resmi internet sitesinde (http://www.tse.org.tr) yer alan duyurular sayfasından başvuru formu ile öz geçmişlerini oluşturup, fotoğraf ve mezuniyet belgelerini elektronik ortama aktararak başvurularını gerçekleştirebilecek.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.