TSYD Ailesi 2020'ye 'merhaba' dedi

TSYD Ailesi 2020'ye 'merhaba' dedi

TSYD Ailesi 2020'ye 'merhaba' dedi

30 Aralık 2019, Pazartesi 12:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ADANA,(DHA)- TÜRKİYE Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi tarafından düzenlenen ‘Yeni Yıla Merhaba Balosu’nda dernek üyeleri, eşleri ve çocukları bir araya geldi.
Geceye Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, TSYD Genel Başkan Yardımcısı Kerim Hoşfikirer, TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir’in eşi Hazan Tongsir ile TSYD Organizasyon ve Akreditasyon Sorumlusu Birgül Pullukçu da katıldı. Gecede dernek üyeliğinde 10.yılını dolduran isimlerin yanı sıra teşekkür ve vefa ödülleri verildi. Yine gecede Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir adına yaptırılan teşekkür plaketini eşi Hazan Tongsir’e sundu. Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şube Başkanı Kurtul Çakın, yeni yılın öncelikle sağlık ve huzur getirmesini temenni ederek, “Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni yılda da birçok projeyle üyelerimizle birlikte olmaya devam edeceğiz" dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile eşi Nuray Karalar adına hazırlanan hediyeyi TSYD Adana Şube Başkanı Kurtul Çakın başkan Karalar’a sundu. Karalar, “Beni hediye alma derdinden kurtardınız. Dördüncü güç olan basınımızla yakın diyalog halinde olmaya devam edeceğiz. Sizleri önemsiyoruz, seviyoruz"  diye konuştu.
Gecede 2020 yılı pastasının  kesiminin ardından Türk bayrakları eşliğinde üyeler tarafından hep birlikte 10.Yıl Marşı seslendirildi. Adana İşi firmasına hazırlattırılan çift kişilik kahve fincanları özel kutularında üyelere hediye edilirken, 19 hediyenin yanı sıra TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir tarafından da üç özel hediye çekilişle üye eşlerine sunuldu. Gece canlı müzik eşliğinde, mangalda sucuk ve havai fişek gösterileriyle sona erdi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder