Tuana ve babası artık çok mutlu

Antalya'da, yılbaşı günü işten çıkarıldığı için ağlayan babasının gözyaşlarını silen 5 yaşındaki Tuana artık mutlu. CHP'li Muratpaşa Belediyesi, tüm Türkiye'yi duygulandıran minik Tuana'nın babasını işe yerleştirdi. Güvenlik görevlisi Murat Aras, Muratpaşa Belediyesi Başkanı Ümit Uysal'ın talimatıyla işe alındı

17 Ocak 2015, Cumartesi 17:59
A A

Antalya'da AK Partili Büyükşehir Belediyesi’nde taşeron firmaya bağlı olarak özel güvenlik görevlisi olarak çalışırken işten atılan ve belediye önündeki eylemde 5 yaşındaki kızı Tuana tarafından gözyaşları silinen Murat Aras, Muratpaşa Belediyesi’nde işe başladı.

Büyükşehir Belediyesi’nde taşeron firmaya bağlı, özel güvenlik görevlisi olarak çalışırken belediyenin personel tasarrufu gerekçesiyle 200 arkadaşıyla birlikte işten çıkartılan 3 çocuk babası 32 yaşındaki Murat Aras, CHP’li Muratpaşa Belediyesi’nde işe başladı.

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer25483","25483","201501","25483-.jpg","1", "0","İşten çıkarılan babasının gözyaşlarını sildi");

 

Aras, işten çıkarmaların ardından Büyükşehir Belediyesi önünde yapılan eylemde gözyaşları içinde kalmış, o sırada kucağında bulunan kızı Tuana babasının gözyaşlarını elleriyle silmişti.

14 Ocak günü yeniden özel güvenlik üniformasını giyen Aras, Muratpaşa Belediyesi’nin Yeşildere Mahallesi’ndeki Eğitim Bilim Merkezi’nde işbaşı yaptı.

Belediyeden yapılan açıklamada Aras’ın merkezde istifa eden bir özel güvenlik görevlisinin yerine işe başlatıldığı, Aras’ı işe almak için başka bir personelin çıkartılmadığı belirtildi.

DHA

 

 


 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.