Tuba Büyüküstün: Kızlarım benimle gurur duyuyor

Tuba Büyüküstün önceki gün ‘Beyoğlu Kültür Yolu Festivali’ kapsamında Atlas Sineması’nda düzenlenen ‘Oyuncu Bakış Açısıyla Toplumsal Olayların Sinemaya Etkisi’ konulu söyleşiye katıldı. Oyuncu, gençlerin sorularına samimi yanıtlar verdi.../ALİ KESER

11 Kasım 2021, Perşembe 07:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

  • "Yönetmenle ayrıştığın yerler varsa ikna etmeye çalışmak gerekir. Bu bir süre sonra dansa dönüşür. Çok iyi giderse bir tango, doğru yönlendirilmezse güzel bir meydan savaşı olur."

  • “Karidesler gibiyiz. Büyüdükçe, yoğruldukça, hayatın içinde kaldıkça kabuklarımızı kalınlaştırıyoruz ve geçirgenliğimiz, hislerimiz azalıyor. Çocuklar da biz kabukluların kararlarının etkisi altında kalıyorlar.

'ÇOCUKLARI İÇİN ANNESNİN NE YAPTIĞI ÇOK ÖNEMLİ'

'ÇOCUKLARI İÇİN ANNESNİN NE YAPTIĞI ÇOK ÖNEMLİ'

  • "Kadınların baskılanması genetik kodumuza işlemiş. Bu çağda fırsat eşitliğini konuşuyor olmak bile çok acı verici."
  • "Çocukları için annesinin ne yaptığı çok önemli. Kızlarım Maya ve Toprak benimle gurur duyuyor. Bazen oturup yaptığım işleri seyrediyorlar."

'O BENİM ELİMDEN TUTTU VE BIRAKMADI'

'O BENİM ELİMDEN TUTTU VE BIRAKMADI'

  • "Daha önce insanlarla fazla ilişki kurmuyordum. Sanatın hayatıma girmesiyle birlikte iletişim kurmaya başladım. Tomris Giritlioğlu ile tanışmam dönüm noktalarımdan biri oldu. Yoksa oyuncu olmayacaktım. O benim elimden tuttu ve bırakmadı."

'TEKNOLOJİ ÖZÜRLÜ BİR İNSANIM'

'TEKNOLOJİ ÖZÜRLÜ BİR İNSANIM'

  • "Teknoloji özürlü bir insanım. Bunu gurur duyarak söylemiyorum. Pandemi sürecinde birazcık kenarından köşesinden içeri girdim. Kızların bir tanesi teknoloji ile müthiş ilgili, diğeri benim gibi. ‘Neden kimse mektup yazmıyor?’ diye ağlayan bir kızım var."

  • "2011’den beri yazdığım 4-5 tane yarım kalan senaryom var. O konuda biraz yavaşım."
  • "Tuvaletin olmadığı, 36 saat hiç uyumadan çalıştığım bir süreçten geliyorum. İnsanların nasıl çabaladığını bildiğim için ‘Arkadaşlar saat 9 oldu ben gidiyorum, hoşçakalın’ deyip gidemiyorum. Onun için sözleşmeye şart koymamayı tercih ediyorum."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: İkizler, Aslan, Kova ve diğer burç yorumları