Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen'in aşk kokan fotoğraf çekimi

Cumartesi Postası magazin bombalarıyla dolu! Görünen Adam Bekir Saçar yazdı...

11 Ağustos 2018, Cumartesi 11:38 Son Güncelleme: 11 Ağustos 2018, Cumartesi 11:39
A A

Oyuncu Tuba Büyüküstün ile sevgilisi Umut Evirgen geçen hafta İtalya’da yaşayan arkadaşı,

fotoğraf sanatçısı Merve Hasman’ın yanına gitti. Aşıklar Toskana’da tatil yaparken Merve Hasman da onlara hem rehberlik yapıyor hem de Forte dei Marmi’nin en güzel yerlerinde romantik fotoğraflarını çekiyormuş. Tuba’nın tek çekilen fotoğrafları moda dergisinde yayınlanacak.

DÖRDÜNCÜ YILA NİŞAN SÖZÜ

Oyuncu Leyla Feray ile meslektaşı Serhat Teoman geçen ay birlikteliklerinin üçüncü yılına girdi. Serhat daha önce Leyla’ya evlilik teklifi yapmış, Leyla “Çok erken, zamana ihtiyacım var” diye teklifi kabul etmemişti. Serhat, birlikteliklerinin üçüncü yılına girdikleri gün, sevgilisine bir daha evlenme teklifi etmiş. Leyla da “Her şey böyle güzel giderse dördüncü yıldönümümüzde nişan yüzüğünü takarız” diye söz vermiş.

DAĞISTANLI'YA KOMŞU SALDIRISI

Geçen yılın en beğenilen dizisi ‘Vatanım Sensin’de ‘Dağıstanlı’ karakterini canlandıran Ufuk

Bayraktar geçen hafta sahibi olduğu Cihangir’deki Firuzağa Kahvesi’nde komşusu olan kafenin sahibinin saldırısına uğradı. Kahvenin masalarını kendi bölgesine taştığını bahane eden komşunun sözlü saldırısı büyük arbedeye sebep oldu. Daha önce de bu iki komşu arasında aynı sebepten kavga çıktığı biliniyor.

TÜM ÇIPLAKLIĞIYLA BEŞİKTAŞ KİTABI

Beşiktaş Kulübü Yöneticisi Hakan Kalkavan’ın BJK TV’de program yapan kızı Hazal Kalkavan Karahan, Beşiktaş kulübü içinde olup biten her şeyi sansürsüz olarak anlatan bir kitap yazıyor. Kağıt Yayınevi’nin sahibi Sercan Gördüm ile bu hafta anlaşmayı imzalayan Hazal Kalkavan’ın kitabı eylül sonunda piyasaya çıkacak

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.