Tuba Büyüküstün'ün aşk hayatını masaya yatıyoruz: Tüm eski sevgilileri

Tuba Büyüküstün uzun zamandır sadece Instagram'daki ilginç story'leriyle ve aşklarıyla konuşuluyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde Neslihan Atagül'ün yaşadığı sağlık problemi nedeniyle Sefirin Kızı dizisine Tuba Büyüküstün'ün dahil olduğu haberini aldık. Kimilerinin sevindiği, kimilerinin üzüldüğü bu haber; bizim aklıma ise Tuba Büyüküstün'ün eski aşklarını getirdi. Tuba Büyüküstün'ün sevgilileri deyince aklınıza kimler geliyor? Biz aklımıza gelenleri -yani hepsini- anlattık.

20 Ocak 2021, Çarşamba 13:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Bülent İnal

Bülent İnal

Tuba Büyüküstün'ün Ihlamurlar Altında dizisindeki rol arkadaşı Bülent İnal, belki de ünlü oyuncunun kameralar önündeki ilk aşkıydı. Çiftin tanışması dizinin başladığı 2005 yılına dayanıyor. Hızlı bir evlilik kararı alan çift, 2006 yılında nikah masasına oturdu ancak 2007'de boşanma kararı aldı. 

Büyüküstün ilk başrolünü oynadığı Ihlamurlar Altında dizisinde senaryo gereği inişli çıkışlı bir aşk yaşadığı Bülent İnal ile gerçek hayatta da birliktelik yaşadı. Hatta çift, Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin Bay ve Bayan Smith filminin tanıtım pozlarıyla objektifler karşısına geçti.

Saygın Soysal

Saygın Soysal

O dönem 26 yaşındaki Büyüküstün Asi isimli dizide 'Aslan' karekteriyle kardeşini canlandıran Saygın Soysal ile yaklaşık iki yıl aşk yaşadı. Aynı dizide oynamaya başlayınca birbirlerine ilgi duyan ikili, diziyle başlayan birlikteliklerini, çekimler Hatay'da yapıldığı için aşklarına gözlerden ve medyadan uzak devam etti.

Ancak dizideki diğer oyuncuların bu aşk ile ilgili kulaktan kulağa fısıldaşmaları zaman zaman İstanbul'a kadar geliyordu. İlişkilerinin duyulmaması için ellerinden geleni yapan ikili, dedikodulara daha fazla dayanamadı ve ayrılık kararı aldı. 

Sami Saydan

Sami Saydan

Tuba Büyüküstün Saygın Soysal'ın ardından yine aşkını çok uzaklarda aramadı. Gönülçelen dizisinin yönetmeni Sami Saydan ile bir aşka başladı. 2 yıllık 'ciddi' denilebilecek bir ilişki sürdüren çift sık sık birlikte tatillere çıktı. Hatta Büyüküstün, Saydan'ın eski eşinden olan çocuğuyla bir anne-oğul ilişkisi kurmayı bile başardı. 

 Saydan, ayrılık nedenini şöyle açıklıyor:

Saydan, ayrılık nedenini şöyle açıklıyor:

Beklentilerimize cevap veremedik. O evlenmeyi isterken ben istemedim, ben isterken de o istemedi. En son 3-4 ay önce ona evlenme teklifi ettim. Düşünün 2 senede 2 kez evlenme teklifi ettim, olmadı. 3'üncünün bir anlamı olabilir miydi? Aslına bakarsanız büyüyü bu bozdu.

Cansel Elçin

Cansel Elçin

Büyüküstün dana sonra Gönülçelen dizisindeki rol arkadaşı Cansel Elçin ile yakınlığıyla gündeme geldi. Gece- gündüz birlikte görüntülenen ikili aralarında romantik bir ilişki olmadığını ileri sürdü.

 Onur Saylak

Onur Saylak

Tuba Büyüküstün son olarak yine aynı dizideki rol arkadaşı Onur Saylak ile el ele görüntülendi. Zaten çok geçmeden Saylak ve Büyüküstün ikiz bebek beklediklerini açıkladılar. Çift evlendi.


Biz ilişkileri çok iyi gidiyor zannederken, bir gün Tuba Büyüküstün'ün saçlarını kısacık gördük. Tuba Büyüküstün'ün saçlarını kısacık kestirdiği yönünde haberler gazetelerde, internet sitelerinde fotoğraflarla yer alıyor. Üstelik o saçlar ki; şampuan reklamları sayesinde Tuba Büyüküstün'e büyük paralar kazandırmış. Peki kendisine bu kadar para getiren saçlarından niye vazgeçiyor? Herkes tahmin etmişti özel hayatında ufak sorunlar yaşadığını ancak olayın boşanma noktasına geleceğini kimse tahmin etmemişti elbette. 


Umut Evirgen

Umut Evirgen

6 yıllık eşi Onur Saylak ile olan ayrılığının ardından Tuba Büyüküstün'ün hayatına giren kişi dizi sektöründen değildi. Pek çok örnekten sonra Tuba Büyüküstün'ün aşk yaşamaya başladığı Umut Evirgen'in bir mekan işletmecisi olması Tuba Büyüküstün'ün aşk hayatına hakim olanları şaşırtmıştı. 

Aslında bu aşk iniş çıkışsız Tuba Büyüküstün'ün önceki ilişkilerine göre daha süt liman bir ilişkiydi. Sessiz sedasız bir şekilde 3 yıl boyunca devam etti. Ayrılık haberi ise işte bu yüzden şaşırttı. 

 Ekin Mert Daymaz

Ekin Mert Daymaz

Genç oyuncu Ekin Mert Daymaz ise Tuba Büyüküstün'ün adının aşk dedikodularına karıştığı son isimdi. Ancak Kasım ayında çıkan söylentiler yerini sadece hoş bir sedaya bıraktı. O dönem çıkan iddialar ya tamamen dedikoduydu ya da çift kısa süre içinde görüşmeyi kesti. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aşık olmadan önce sormanız gereken 9 soru