'Tuba Büyüküstün'ün reytingi ne kadar?'

Yeni dizisi için 3 milyon TL transfer ücreti aldığı konuşulan ve bölüm başına 200 bin TL kazanacağı iddiasıyla gündeme gelen oyuncu Tuba Büyüküstün'ün diziye 'reyting katkısı' tartışma konusu oldu.

28 Ocak 2021, Perşembe 17:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu'nun, "Tuba Büyüküstün'ün Reytingi Ne kadar?" başlıklı yazısı şöyle:

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu'nun, "Tuba Büyüküstün'ün Reytingi Ne kadar?" başlıklı yazısı şöyle:

Neslihan Atagül'ün sağlık sorunları nedeniyle ayrıldığı ‘Sefirin Kızı’ dizisinde Engin Akyürek’in yeni partneri Tuba Büyüküstün oldu.


Star, dizinin Büyüküstün’lü yeni bölümünü pazartesi akşamı yayınladı. Aynı gün medyada 3 milyon TL transfer ücreti ve bölüm başına 200 bin TL karşılığında teklifi kabul ettiği haberleri çıkan oyuncunun diziye reyting katkısı ne oldu?

18 Ocak’ta yayınlanan Neslihan Atagül’lü son bölüm, 4.83 reytingle Total’de 11’inci, AB kategorisinde ise 3.90 reytingle dokuzuncu sırada yer alıyordu. Engin Akyürek’in yeni partneri Tuba Büyüküstün’ün rol aldığı son bölüm ise Total kategorisinde 5.15 reytingle 10’uncu, 4.06 reytingle de AB’de sekizinci oldu.

Büyüküstün’ün diziye cüzi de olsa bir reyting katkısı söz konusu. Akyürek gibi Büyüküstün de dizinin dünyaya pazarlanmasında önemli bir Türk yıldız.


O yüzden Star, ‘Sefirin Kızı’nı yayınlandığı pazartesi akşamları diziler arasında son sırada olmasına rağmen, globalde yapılacak satışlardan gelecek dövizin hatrına devam ettirir."

Yeni dizisinde birçok ünlü oyuncu ile birlikte rol alan Tuba Büyüküstün, yeni projesinin belli olmasının ardından duygularını sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cristiano Ronaldo'ya soruşturma