Tuba Ünsal soluğu Bodrum'da aldı

Geçtiğimiz günlerde geçirgen bağırsak sendromu rahatsızlığı olduğunu açıklayan oyuncu Tuba Ünsal, 17 günlük 'tam kapanma' sürecini değerlendirmek için Bodrum'daki bir detoks merkezine gitti.

06 Mayıs 2021, Perşembe 08:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Önceki hafta önce kızı Sare ile birlikte Nişantaşı'nda alışveriş yaparken görüntülenen Tuba Ünsal, muhabirlerle sohbet etmişti. Oyuncu, bu sohbet sırasında hastalığından da ilk kez bahsetmişti. Avusturya’daki bir detoks merkezine gidecekken uçağı kaçırdığı için İstanbul’da kalan Ünsal, sorular üzerine kliniğe tedavi olmak için gitmek istediğini söylemişti.


'ÖLDÜRMÜYOR AMA SÜRÜNDÜRÜYOR'

'ÖLDÜRMÜYOR AMA SÜRÜNDÜRÜYOR'

Meslektaşı Neslihan Atagül gibi kendisinin de ‘Geçirgen Bağırsak Sendromu’ hastası olduğunu ve merkeze gitmeyi planladığını ancak uçağı kaçırdığını söyleyen Ünsal, “Sağlık merkezine gidiyordum, rahatsızlığım var onunla ilgili, gidemedim ‘Bunda da hayır vardır’ dedim. Bir hafta içinde ya uçak kaçırdım, ya korona çıktı alacağım merkezde ya pasaportum gelmedi" demişti.


Oyuncu, sözlerine; "Benim geçirgen bağırsak sendromu rahatsızlığım var, belli dönemlerde diyet ve sağlıklı beslenmem gerekiyor. Öldürmüyor ama süründürüyor” diye devam etmişti.


BODRUM'A GİTTİ

BODRUM'A GİTTİ

Avusturya'daki kliniğe gidemeyen Tuba Ünsal, sağlıklı beslenmek için soluğu Bodrum'daki bir detoks merkezinde aldı. Oyuncu, tam kapanmayı bu şekilde değerlendirdiğini söyledi.

AKIMA UYDU

AKIMA UYDU

Öte yandan pek çok ünlü isim gibi 20'li yaşlara ait fotoğraf paylaşma akımına Ünsal da uydu. Eski bir pozunu takipçilerinin beğenisine sunan güzel oyuncu, gönderisine; "Aynı ruh, aynı enerji, aynı özgür tavır" notunu düştü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bülent Ersoy'un yüzündeki değişimin sırrı ortaya çıktı! İşte o detay...