Tuba Ünsal: Yediği helal, giydiği haram

Oyuncu Tuba Ünsal, tanesi 9,50 TL'den tişörtler ve 79,90 TL’den ayakkabılar satın aldı. 'Çocukların yediği helal, giydiği haram' diyen oyuncu, buna özellikle dikkat ettiğini söyledi.

22 Ekim 2020, Perşembe 09:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Tuba Ünsal, önceki gün çocukları Sare ve Civan Mert’le Akmerkez’de görüntülendi. Bir mağazaya giren oyuncu, birçok ünlü ismin aksine tanesi 9,50 TL’den tişörtler ve 79,90 TL’den ayakkabılar satın aldı.

Ünsal, “Onlar için ‘yediği helal, giydiği haram’ derler ya, buna özellikle dikkat ediyorum. Markalarda ise doğaya saygılı olsun, çocuk işçi çalıştırmasın gibi kriterlerim var. Onun dışında takıntılarım yok” diye konuştu.

Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre; diğer ünlü isimleri bu konuda eleştirmediğini dile getiren Ünsal, “İnsanların çocuklarıyla ilişkisi kimseye düşmez. O yüzden bu benim tercihim. Dünya bambaşka bir yere gidiyor. Artık yediğimiz ekmeğin kırıntısını saymamız gereken bir dönemdeyiz. Her şey tepetaklak oldu. Ama temennim, herkesin bunların çok daha bilincinde olarak hareket etmesi ki özellikle çocukların hayatında” dedi. Tuba Ünsal, kış boyunca çocuklarıyla uzun süre kamp yapabileceği istasyonlar belirlediğini söyledi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Doğuş’un eşi Hoşkadem Hidayetkızı cephede