Tuğana Savgı ve Doruk Kaya'nın Kıbrıs'taki muhteşem düğünü

Sosyete dün gece adeta Kıbrıs'a çıkarma yaptı. Sosyetenin gözde güzellerinden Arzu-Ergun Savgı çiftinin kızları Tuğana Savgı, ünlü işadamı Doruk Kaya ile dün gece Kıbrıs'ta muhteşem bir düğünle hayatını birleştirdi. Düğüne siyaset, iş , sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı. Konuklar için sahneye çıkan şarkıcı ise kocası Amerika'da tutuklu bulunan Ebru Güneş'ti

17 Nisan 2016, Pazar 11:37
A A
Tuğana Savgı ve Doruk Kaya'nın Kıbrıs'taki muhteşem düğünü

POSTA.COM.TR

İş dünyası, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri Kıbrıs'taydı.

İş adamı Doruk Kaya ile 16 Nisan'da Kıbrıs'ta sosyetenin genç temsilcilerinden Tuğana Savgı, bin kişilik davetli grubunun huzurunda mutluluğa 'evet' dedi.

Genç çiftin düğününe sanat, siyaset ve iş dünyasından da yoğun katılım gerçekleşti. Çiftin nikah şahitliğini Mehdi Eker ve Binali Yıldırım yaparken, gecede Ebru Gündeş sahne aldı. Düğüne Erkan Petekkaya ve eşi, Feryal Gülman, Mehmet Aslan gibi isimler katıldı.

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer43760","43760","201604","43760-447998.jpg","1", "0","Kıbrıs'ta 'evet' dediler");

EBRU GÜNDEŞ: "ASLA SAHNEDEN AYRILMAM "

Asla sahnelerden den ayrı kalamayacağını ve şarkı söylemekten büyük mutluluk duyduğunu da belirten Gündeş konser serisine devam edeceğini duyurdu.

Ebru Gündeş düğün öncesinde bir hayranıyla hatra fotoğrafı çektirdi

ÇİFTİN ŞAHİDİ BİNALİ YILDIRIM VE MEHDİ EKER'Dİ

Genç çiftin nikah şahitliğini ise Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve Eski Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker yaptı. Binali Yıldırım evlilik cüzdanını geline vermeden damat adayına "İtaat et, rahat et" tavsiyesinde bulununca Bakan Yıldırım başta damat olmak üzere salondaki konuklar tarafından alkışlandı.

MHP MİLLETVEKİLİ MEHMET ASLAN DA DÜĞÜNDEYDİ

Kıbrıs'taki düğüne MHP'nin genç isimlerinden Mehmet Aslan da katıldı. 7 Haziran seçimlerinde milletvekili seçilen ancak 1 Kasım seçimlerinde vekil seçilemeyen Aslan Instagram hesabından "Bir dügün daha ve bir kale daha düstü. Biz çok sükür hala ayaktayız" mesajını paylaştı.

 

Düğüne Erkan Petekkaya ve eşi de katıldı....

 Tuğana Savgı düğünde konuklarıyla tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi. Savgı'nın mutluluğu gözlerinden okunuyordu...


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...