Tuğba Altıntop şaşırttı! Sosyal medya bu değişimi konuşuyor

Tuğba Altıntop, bir süredir müzikle ilgileniyor. İki yıl önce bir tekne kazasında hayatını kaybeden Onurcan Özcan'ın son bestesi 'Hüzün Hoş Geldin'i yorumlayan 43 yaşındaki Altıntop, değişimiyle adından söz ettirdi.

07 Aralık 2020, Pazartesi 10:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Tuğba Altıntop, iki yıl önce hayatını kaybeden Onurcan Özcan'ın son bestesi 'Hüzün Hoş Geldin'i yorumladı. Şarkıcı, "Hayat bana fazla adil davranmadı. Acılarımla yoğruldum, büyüdüm ve olgunlaştım. Şimdi Anka Kuşu misali küllerimden doğuyorum" dedi.

Yıllar içindeki değişimi ile sosyal medyada gündem olan Altıntop, görenleri şaşırttı. Bazı takipçileri 'Bu Tuğba mı?' şeklinde yorumlar yaptı.


Sabah'ta yer alan habere göre; yıllar önce yazlıklarının bahçesinde uzun süre güneşlenen Altıntop, daha sonra su almak için kalktığında birkaç adım sonra başının dönesi sonucu dengesini kaybederek sert bir şekilde beton zemine düşmüştü. Ciddi şekilde yaralanan ve burnu kırılan Tuğba Altıntop'un dişlerinde de kırıklar oluşmuştu.

Tuğba Altıntop'un evde geçirdiği kaza sonrası yüzüne cam kırıkları battı ve izler kaldı. Yüzündeki camlar çıkarıldıktan sonra kalan izler giderildi ve Altıntop'un yüzüne yağ enjeksiyonu yapıldı.

Kaza sırasında burnunun kırıldığını Instagram hesabından duyuran Tuğba Altıntop, operasyon sonrası yeni haliyle hayranlarını şaşırtmıştı.

Geçirdiği kazayı bir estetik operasyon için fırsat bilen Altıntop, hayranlarının tepkileri karşısında Instagram hesabından şu açıklamayı yapmıştı.


"Burnum kırık mı kalsaydı ya da yapılmış burnum orantısız kalsaydı yüzüme cam kırıkları battı ve izler vardı. Cam kırıkları ameliyatta çıkarıldı. Yüzüme yağ enjeksiyonu yaptırdım. Ama hayatımın bana verdiği her iz beynimde."

İşte Tuğba Altıntop'un geçirdiği ameliyatlar sonrası yıllar içindeki değişimi...

İşte Tuğba Altıntop'un geçirdiği ameliyatlar sonrası yıllar içindeki değişimi...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tuvana Türkay neden ağladığını ilk kez açıkladı