Tuğba Ekinci canlı yayında 'Delikanlım' şarkısını seslendirdi

Sosyal medya sayfasından yaptığı iddialı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Tuğba Ekinci, bugün katıldığı canlı yayında samimi itiraflarda bulundu. Tuğba Ekinci, bir dönem seslendirdiği ve detone olduğu ‘Delikanlım’ şarkısını canlı yayında okudu. Programın ilerleyen dakikalarında Tuğba Ekinci, Demet Akalın ile ilgili sözleriyle dikkat çekti.

18 Kasım 2021, Perşembe 17:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beyaz TV’de ekrana gelen magazin programının canlı yayınına bugün Tuğba Ekinci konuk oldu. Tuğba Ekinci, seneler önce Bülent Ersoy'un programında seslendirdiği ve detone olduğu Delikanlım şarkısını canlı yayında seslendirdi. 

Tuğba Ekinci şarkının ardından Demet Akalın'a meydan okudu. Tuğba Ekinci daha sonra da Demet Akalın hakkında eleştiride bulundu.

Tuğba Ekinci şu sözlerle Demet Akalın’ı eleştirdi, ”En çok kapris yapan Demet Akalın, canlı yayında orkestrasız şarkı söylesin benim gibi. 

Kendisine buradan meydan okuyorum. Demet, kusura bakma herkese dik konuşuyorsun ama ben senin televizyonculuk yapamadığını düşünüyorum.

Ayrıca son dönemde tercih ettiğin kostümler de sana yakışmıyor. Şunun farkındayım Hadise ve Demet Akalın, bol bol sahne takipçi satın alıyor.” 

Tuğba Ekinci’nin bu sözlerine Demet Akalın cephesinden nasıl bir cevap geleceği ise merak konusu oldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi canlı yayında duygularını anlattı