Tuğçe Tayfur: Kimsenin yuvasını yıkmadım

İş insanı Tolga Bayar’ın eşi tarafından yuva yıkmakla suçlanan Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur, sessizliğini bozdu. Şarkıcı, “Kimsenin yuvasını yıkmadım. Tolga’yı tanıdığım ve hayatında olduğum için asla pişman değilim” dedi.

14 Ekim 2020, Çarşamba 08:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Usta sanatçılar Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın şarkıcı kızı Tuğçe Tayfur, 7 yıllık eşi Taner Şafak’tan geçen yıl tek celsede boşanmıştı. Tayfur’un evli iş insanı Tolga Bayar’la aşk yaşadığı iddia edildi.

Tolga Bayar'ın eşi Ebru Bayar, katıldığı bir programda eşiyle aralarında hiçbir sorun yokken Tayfur’un araya girip yuvasını yıktığını ve boşanma aşamasına geldiklerini belirtti. Ayrıca eşinin 1 aydır çocuğunu görmediğini de açıkladı.

‘Bu iş senden önce bitti’ demişti

‘Bu iş senden önce bitti’ demişti

Yaşanan olaylarla ilgili Tuğçe Tayfur bir açıklama yaparak, iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi:

“Tolga Bey ile tanıştığımda eşiyle o evlerini ayırmıştı. Tolga Bey, avukatına boşanma işlemi için vekalet vermişti ve ‘Bu iş senden önce bitti’ demişti.

'Ben ve Tolga Bey misli misli ödedik'

'Ben ve Tolga Bey misli misli ödedik'

Ben kimseyi kimsenin elinden almadım. Tolga Bey ile dava açılmadan önce tanıştım. Görüştük ama sadece arkadaşı olarak yanında durdum. Tolga Bey’in sadece çocuğu için katlandığı bir evliliği vardı. Bu bir süreç. Bir bedel ödenmesi gerekiyorsa ben ve Tolga Bey misli misli ödedik.

'Asla pişman değilim'

'Asla pişman değilim'

Bana ev tutulduğu ve o kişinin eşyalarını aldığım söyleniyor. Bunların hepsi yalan. Oğlumu bırakıp başka bir evde yaşamam imkansız. Ancak resmi nikâh olursa biriyle aynı evde yaşayabilirim. Tolga’yı tanıdığım ve hayatında olduğum için asla pişman değilim.”

'Tuğçe’ye karşı da hiçbir şey hissetmiyorum'

'Tuğçe’ye karşı da hiçbir şey hissetmiyorum'

Tolga Bayar, Tuğçe Tayfur’un elini tuttuğu bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak ilişkilerini duyurdu. Bayar, iki ay önce katıldığı bir programda ise Tayfur için “Sadece arkadaşım olan bir kız. Birlikte olduğumuz hiçbir karede yalnız değiliz. Eşimle iki aydır hiç görüşmüyorum. Tuğçe’ye karşı da hiçbir şey hissetmiyorum” demişti. Ebru Bayar ise Tuğçe Tayfur yüzünden eşinin kendisine şiddet uyguladığını ve hastane raporları olduğunu iddia etmişti.

'Tuttuğun elin hakkını vermek lazım bazen'

'Tuttuğun elin hakkını vermek lazım bazen'

Tolga Bayar, Tuğçe Tayfur’la el ele çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı ve “Tuttuğun elin hakkını vermek lazım bazen” notunu yazdı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Oktay Kaynarca: Biz ev sahibi, siz misafirsiniz