TÜGİAD marka isimler ile yeni ufuklar açıyor

TÜGİAD marka isimler ile yeni ufuklar açıyor

TÜGİAD marka isimler ile yeni ufuklar açıyor

14 Haziran 2021, Pazartesi 15:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gürkan DURAL/İSTANBUL,(DHA)-TÜRKİYE Genç İş İnsanları Derneği (TÜGİAD) ‘Yaza Merhaba’ çalıştayı gerçekleştirdi. TÜGİAD Genel Başkanı Nilüfer Çevikel, “Üyelerimizin ticaret hacmine katkı sağlamayı hedeflediğimiz gibi kişisel gelişimlerini de ihmal etmiyoruz. Alanında marka isimler ile pandemi nedeniyle dijital platformlarda gerçekleştirdiğimiz buluşmaları bu kez turizm sektörünün önemine dikkat çekmek için Fethiye’ye taşıdık” dedi.

Türkiye Genç İş İnsanları Derneği’nin (TÜGİAD) ilk olarak gerçekleştirdiği ‘Yaza Merhaba’ etkinliğine TÜGİAD şubesinden katılım sağlandı. Fethiye’de bir otelde gerçekleşen ve 2 gün süren etkinlikler kapsamında ana gündem maddelerini dış politika ve ekonomi oluşturdu. TÜGİAD üyelerinin kişisel gelişimine yönelik seminerlerin de gerçekleştiği buluşmada birbirinden önemli 3 isim TÜGİAD üyeleriyle buluştu.  

Yazar Metin Hara kişisel gelişim alanında, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ve birçok kuruluşa sunduğu katkılarla da bilinen Ekonomist Dr. Can Fuat Gürlesel dünya ve Türkiye ekonomisi konularında öngörülerini paylaşarak TÜGİAD üyelerine tavsiyelerde bulunurken son olarak Executive Coach Tuna Aktuna ile seminerler tamamlandı.

“TÜGİAD İLKLERİ YAŞATMAYA DEVAM EDECEK”

İki günde 3 seminerin gerçekleştiği ‘Yaza Merhaba’ buluşmasını değerlendiren TÜGİAD Genel Başkanı Nilüfer Çevikel, “Çok uzun bir süre sonra yüz yüze ve konaklamalı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz buluşmada bir araya geldik. Pandemi başladığından günden bugüne de dijital platformlarda alanında birçok önemli isimle üyelerimizi buluşturmuştuk. Bugün de fikirleri ve düşünceleriyle marka olmuş 3 isimle 2 gün süren çalıştay gerçekleştirdik.  TÜGİAD ilkleri yaşatmaya devam edecek. TÜGİAD üyelerimizin gelişimine ve iş hacmine katkı sağlayacak birçok etkinliğe imza atmaya devam edeceğiz.  TÜGİAD şubelerimizden katılım sağlayan üyelerimiz ve birbirinden değerli konuklarımız eşliğinde örnek bir etkinliğe imza attık. Üyelerimizin taleplerinin de bu tür seminerlerin devam etmesi yönünde olması bizleri mutlu etti” açıklamasında bulundu.

TÜGİAD ÜYELERİNİ HEDEFE ULAŞTIRACAK SEMİNERLER

TÜGİAD’ın çok büyük bir aile olduğunun altını çizen Genel Başkan Çevikel, “Turizm ülkemizin için en önemli gelir kaynaklarımızdan bir tanesi. Geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle büyük hasara uğrayan turizm sektörünün devletimizin attığı adımlar ve aşı çalışmalarıyla yeniden bir ivme kazanacağını öngörüyoruz.  Bu anlamda Dernek olarak turizmin önemini her fırsatta vurguladığımız gibi çalıştayımız için de Türkiye’nin cennet köşesi Fethiye’yi tercih ettik. Önümüzdeki aylarda farklı şehirlerde yeni buluşmalar planlıyoruz. Katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Çok değerli tavsiyelerde bulunarak etkinliğimize renk katan Yazar Metin Hara’ya, ekonomi alanındaki tavsiyeleri ile iş dünyamıza ışık tutan Dr. Can Fuat Gürlesel’e ve son olarak hedeflerimize nasıl ulaşacağımıza dair görüşlerini paylaşan, koçluk mentorluk kavramlarını daha iyi anlamamızı sağlayan Executive Coach Tuna Aktuna’ya TÜGİAD adına yürekten teşekkür ederim. TÜGİAD ailesi Türkiye’nin geleceği için her zaman her yerde çalışmaya devam edecek” dedi.

METİN HARA’YA SAHNEDE SÜRPRİZ

Kişisel gelişim alanında yazdığı kitaplarla büyük ses getiren Metin Hara’ya, TÜGİAD üyeleri ile bir araya geleceği seminer öncesinde sürpriz yapıldı. Metin Hara seminer öncesinde sahnede doğum günü pastasını görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Yapılan jest karşısında mutluluğunu dile getiren Hara, TÜGİAD ailesine teşekkür etti.  Sürprizin ardından Hara’nın sunumunu TÜGİAD üyeleri dikkatle takip etti.

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Akıllı bisikletler yeşil bir Aksaray için pedal çevirdi