TÜKİD'den ders başı yapacak 18 milyon öğrenciye mesaj

Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) Başkanı Vecdet F. Şendil, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının hem öğrenciler ve aileleri hem de kırtasiye sektörü ile eğitim camiası için hayırlı bir yıl olmasını diledi

13 Eylül 2018, Perşembe 11:52 Son Güncelleme:
A A
TÜKİD'den ders başı yapacak 18 milyon öğrenciye mesaj

Sektör için yeni dönemin yeni başarılar getireceğini belirten Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) Başkanı  Vecdet F. Şendil, “Sektörün gelişimi için tüm paydaşların el ele verdiği, birlik ve beraberliğin olduğu bir sektör olarak büyümemizi sürdüreceğiz” dedi. 

'SORUMLULUKLARIMIZIN FARKINDAYIZ'

Bu yıl 18 milyon öğrencinin ders başı yapacağını belirten Vecdet F.  Şendil, “Geleceğimiz olan çocuklarımızın en sağlıklı, en güvenilir ve yenilikçi ürünleri kullanarak gelişimlerini, eğitimlerini tamamlamaları konusunda sorumluluğumuzu biliyoruz. Yıllardır verdiğimiz mücadeleler ile kırtasiye ürünlerinde güvenilir ürün oranını yüzde 99’a çıkardık. Bu yıl da bakanlığımızla iş birliğimiz devam edecek. Çocuklarımızın güvenli ürün kullanması her zaman bizim birinci önceliğimiz” dedi. 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.