Tülin Şahin mutfaktan paylaştı!

Kızının babası Pedro de Noronha ile mahkemelik olan Tülin Şahin Siena Leyla ile birlikte mutfağa girdi. Ünlü manken kızıyla birlikte mutfakta yemek yaptı.

16 Kasım 2021, Salı 11:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2019 yılında dünyaya gelen kızının babası Pedro de Noronha ile mahkemelik olan Tülin Şahin, Siena Leyla ile mutfakta yemek yaparken verdiği pozu takipçileriyle paylaştı. İki yaşındaki kızı Siena kucağındayken bir yandan makarna yapan 41 yaşındaki Şahin, kareyi "Anne karnım acıktı" notuyla takipçilerinin beğenisine sundu.

Öte yandan ünlü manken, geçtiğimiz haftalarda kızının ikinci yaş gününü kutlamıştı. Çocuğunun kutlamasına katılabilmek için İstanbul'a gelen Portekizli iş insanı Pedro Maria Prego do Carmo De Noronha, kapıda kalınca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündem olmuştu.


Şahin'in yaşadığı apartmana gelen ancak kapıda kalan iş insanı, sosyal medyadan bu duruma isyan etmişti. Noronha, paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı:

"Sevgili Siena, doğum günün kutlu olsun aşkım! Burayı annenin apartmanının lobisi olarak tanıyabilirsin. Baban doğum gününü kutlamak ve seninle vakit geçirmek için buradaydı."

"Ne yazık ki annen bir kez daha Türk mahkemelerinin bugün seni görmeye hakkım olduğunu söylemesine rağmen, kendisinin Türk yargı sisteminin üstünde olduğuna ve kendisinin nihai karar mercii olduğuna karar verdi. Ne zaman birlikte olabileceğimizin nihai yargıcı."


"Yargıç Tülin, kızımızı ne zaman görebileceğimi söyler misiniz? Baban bir kez daha her yöne 5.000 km uçtu ve seni görmeden eve dönecek sevgili Siena'm. Baban seni seviyor ve her zaman yanında olacak, İstanbul sensiz hiç de eskisi gibi değil, İstanbul sensiz olmaz…"


'YALANCININ MUMU YATSIYA KADAR'

Tülin Şahin ise kızının babasının Noronha’nın açıklamalarının ardından sosyal medya hesabından "Yalancının mumu yatsıya kadar! Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır!" mesajını paylaşmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Acun Ilıcalı, Demet Özdemir ile fotoğraf paylaştı: Hayranıyız