Tülin Şahin'in salonu podyuma döndü

New Yok Fashion Week’te yaptığı defilelerle dünya modasında adını duyuran ve Beyonce, Jennifer Lopez, Ashanti, Ariana Grande, Lil’ Kim, Bebe Rexha gibi dünya yıldızlarının modacısı olan Rufat İsmayil "Extravaganza” isimli koleksiyonunu dünyaca ünlü Türk süper model Tülin Şahin ile Türkiye’de bir ilke imza atarak dijital defile ile tanıttı.

11 Mayıs 2020, Pazartesi 10:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beyonce, Jennifer Lopez gibi yıldızları giydiren modacı Rufat İsmail, hem Londra, hem de New York’ta ‘Extravaganza’ adlı bir defile düzenleyecekti. Ama bütün dünyayı etkisi altına alan corana virüs müsaade etmedi! 

Tüm hazırlıklar iptal oldu. Rufat İsmail çareyi; defileyi dijital ortama taşımakta buldu. İmdadına da Tülin Şahin koştu.  Tülin eşi Pedro de Noronha ve kızı Leyla ile İstanbul’da yaşadığı evin salonunu podyuma çevirdi.

Tülin Şahin, 5 elbise tanıttı. Ev işi defile, sosyal medyada da yayınlandı. Tülin Şahin kızı Siena Leyla’yı uyuttuktan sonra mankenlik yaptı.

Selim Akar’ın fikriyle projelendirilen 32 tasarım 150 parçadan oluşan "Extravaganza" 2020 sonbahar- kış koleksiyonunun dijital defilesinde Tülin Şahin boy gösterdi.

Tülin Şahin defileyi kendi cep telefonuyla çekti. İkili kendi sosyal medya hesaplarından paylaştıkları dijital defile ile Türkiye’de bu akımının ilk temsilcileri oldu. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kerem Tunçeri'nin umutları tükendi: Aslı Enver geri çevirdi