Tüm zamanların en tarz Bond kızları

60'lı yıllardan beri sinema tarihinde köklü bir yer edinen James Bond filmlerinin sadece ana karakteri değil, kadın karakterleri de bizi etkiliyor. Şimdiye dek Bond filmlerinde yer alan kadın karakterler, tarzları ve güzellikleriyle izleyiciler için adeta birer moda ikonu. Peki en tarz Bond kızları hangileri? Sizin için derledik. /ÖZEL

29 Ekim 2021, Cuma 13:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
10- MISS CARUSO

10- MISS CARUSO

Live and Let Die filminin Miss Caruso'su Madeline Smith tarafından canlandırılan ve Bond'un cazibesine kapılan bir ajanıdır. Tarzı ve güzelliği asla geri planda kalmayan Madeline Smith, tam kapsamlı bir Bond kızı.

9- FAMKE JANSSEN

9- FAMKE JANSSEN

Goldeneye'ın  Xenia Onatopp'u Famke Janssen tarafından canlandırıldı. Filmde vamp tarzıyla bizi bizden alan Famke Janssen'in öldürücü bir cazibesi var.

8- DIANA RIGG

8- DIANA RIGG

Diana Rigg, James Bond'uın eşi Tracy Bond'u canlandırmasıyla ünlü. On Her Majesty's Secret Service filmde rol alan Diana Rigg, eşi kadar çekici, cazibeli ve sofistike bir tarza sahip.

7- EVA GREEN

7- EVA GREEN

Fransız oyuncu Eva Green tarafından canlandırılan Vesper Lynd karakteri, Casino Royale filminin en göz kamaştırıcı isimlerinden. Fransız kadını stilini filmde buram buram estiren Eva Green, unutulmaz Bond kızlarından biri.

6- DANIELA BIANCHI

6- DANIELA BIANCHI

From Russia With Love filminin Rus güzeli Tatiana Romanova, eski İtalya Kainat Güzeli adayı Dainela Bianchi tarafından canlandırıldı. Zehirleyici bir zarafeti olan Daniela Bianchi'nin filmdeki seslendirmesini ise Barbara Jefford yapmıştı.

5- LUCIANA PALUZZİ

5- LUCIANA PALUZZİ

Thunderball'ın Fiona Volpe'si uyurken bile şık görünmeye özen gösteriyor. İtalyan oyuncu Luciana Paluzzi'nin hayat verdiği karakter, en şık Bond kızlarından biri.

4- HONOR BLACKMAN

4- HONOR BLACKMAN

Goldfinger filminin Pussy Galore karakteri, isminden dolayı en ünlü Bond kızlarından biri. Elbette güzelliği ve tarzını yabana atmamak gerek. Honor Blackman'ın canlandırdığı bu kötü karakter, kendine iyi bir hayran kitlesi edindi.

3- CLAUDINE AUGER

3- CLAUDINE AUGER

Thunderball filminde Domino Derval'ı canlandıran Fransız oyuncu  Claudine Auger zarafetiyle baş döndürüyor.

2- BRIT EKLAND

2- BRIT EKLAND

The Man with the Golden Gun filminde Mary Goodnight karakterini canlandıran Brit Ekland, en ünlü Bond kızlarından biri. Filmdeki bikini görünümü ve kıyafetleri güzelliğine güzellik katıyor.

1- MAUD ADDAMS

1- MAUD ADDAMS

James Bond serilerinde 2 farklı karaktere hayat vermiş olan Maud Addams, şüphesiz en tarz, tehlikeli, gizemli ve güzel Bond kızı olma onuruna erişiyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kısa saç modelleri bayan - 2021'in en güzel ve moda kısa saç modelleri bayan