Tümer Metin: Oğuzhan'ın mazisinde 3-5 iyi maç var diye yıllardır bekliyoruz

Beşiktaş'ın Denizlispor'u 3-2 yendiği maçın ardından yayıncı kuruluşta yorumculuk yapan eski Beşiktaşlı Tümer Metin, galibiyete rağmen oldukça sert eleştiriler yaptı. Hem teknik direktörü Sergen Yalçın'ı hem oyuncuları hem de yönetimi eleştiren Tümer Metin, özellikle Oğuzhan hakkında çarpıcı cümleler kullandı.

27 Ekim 2020, Salı 12:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beşiktaş, Denizlispor önünde 3-0 öne geçmesine rağmen az kalsın maçı 3-3 bitirip galibiyetten oluyordu. 3-0'ın ardından ortaya konan oyunu hiç beğenmeyen Beşiktaşlıların eleştirileri de dinmiyor. Yayıncı kuruluşta yorumculuk yapan Tümer Metin de bu konuda oldukça kızgındı.

"İyi insan diye 10 senedir kulüpteler"

"İyi insan diye 10 senedir kulüpteler"

İster kız ister ister nefret et, ister şikayet et, Beşiktaş'ın sıkıntısı ne biliyor musunuz? Bir kısım futbolcu var genç, yetenekli diye lanse ediliyorlar sadece genç diye oynuyorlar. Bir bölüm oyuncu var, nasıl oyuncu diye soruyorsun, çok iyi insan diyorlar. 10-12 senedir oynayanlar var, sırf çok iyi insan diye. Bir de bugün yarın patlar mı diye beklediklerimiz var, asla patlamayacaklar!

"Oğuzhan ortalarda yok"

"Oğuzhan ortalarda yok"

Kulübede 2 tane 10 numara oturuyor. Birisi Ljajic, birisi Oğuzhan. Birinin kız arkadaşı ile sorunu var diye 1,5 senedir ortada yok, birinin... Neyse beni konuşturmayın ne olur ya. Ötekininin mazisinde 3-5 tane iyi maç var diye bekliyoruz senelerdir. Böyle değil, böyle olmaz...

"Beşiktaş'ta liyakat bitmiş"

"Beşiktaş'ta liyakat bitmiş"

Takımın hocası da (Sergen) arkadaşım, dostum ama sırf Beşiktaş'ın efsanesi diye hocalık yapıyor orada. Liyakat bitmiş Beşiktaş'ta. Yukarılara da daha girmiyorum henüz.
Yıllardır bu takımda işini yapan 1 tane adam var 1 tane! Senelerdir 1 tane adam. Galibiyetten sonra konuşuyorum. İlk hafta Trabzon maçından sonra da konuştum. 2 tane oyuncu gelmiş masal anlatıyorlar "Çok güzel galibiyet" diye. Neresi güzel galibiyet?
VAR'dan penaltıyı verse ki bana göre penaltı, kalan süre daha fazla. Daha da zorlanacağın bir bölüm.

"Sadece Atiba var"

"Sadece Atiba var"

Tecrübe böyle bir şey. Oyunu soğutmak, oyunun içindeki hileye başvurmak. Sergen hoca oynarken, buraları çok iyi oynardı. Beşiktaş'ta bu vasıfları gösterebilecek bir oyuncu var ve tüm yük onun üzerine binmiş durumda. Bugün yine her açığı kapat, her gediği kapat, 3 kişilik efor, 5 kişilik performans... Yazık, günah Atiba'ya! Atiba'ya ne diyeceğiz abi, ne diyeceğiz! Bir kere kötü oynadığına şahit olmadık.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Göksel Gümüşdağ: Şampiyonlar Ligi maçlarımızı taraftarımızın önünde oynamak istiyoruz