TÜMSİAD'tan, Türkiye'nin otomobiline tam destek

TÜMSİAD'tan, Türkiye'nin otomobiline tam destek

TÜMSİAD'tan, Türkiye'nin otomobiline tam destek

31 Aralık 2019, Salı 10:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - TÜM Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş, tanıtımı yapılan Türkiye'nin otomobilinin toplumda büyük heyecan oluşturduğunu ve yüksek kabul gördüğünü söyledi.
Ülkenin 60 yıllık rüyasının gerçeğe dönüştüğünü belirten Özkardeş, Türkiye'nin otomobilini küresel marka yapmak için herkese görev ve sorumluluk düştüğünü kaydetti.  Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) geliştirdiği yerli otomobilin toplumun her kesimi tarafından çok beğenildiğini söyleyen Özkardeş, Türkiye’nin yeniliğe yolculuğunu durdurmaya hiç kimsenin gücünün yetmeyeceğini belirterek, "Türkiye’nin otomobili gösterdi ki, kendimize inandığımızda bize hiç bir şey engel olamaz. Neler yapabileceğimizi dost düşman herkese gösterdik. Biz yeter ki kendimize güvenelim. Allah’ın izniyle her işin üstesinden gelir, her şeyi de en güzel şekilde yaparız" dedi.
İş dünyası olarak Türkiye’nin otomobiline tam destek verdiklerini söyleyen TÜMSİAD Şube Başkanı Murat Özkardeş, milletimizin ortaya koyduğu ön talebin yerli otobomilin daha seri üretime geçmeden rekor kırdığını dile getirdi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder