Tur Assist çalışanlarını takdir programı ile motive ediyor

Tur Assist çalışanlarını takdir programı ile motive ediyor

Türkiye’de başta sigorta ve otomotiv olmak üzere pek çok sektörde 11 milyonu aşkın müşterisine hizmet sunan Tur Assist; kurum içi takdir programını devreye aldı. Bu kapsamda Tur Assist; iş süreçleri ile ilgili önerileri veya iş yerindeki davranışları ile fark yaratan çalışanlarını ödüllendirmek; motivasyonu artırmak ve bu davranışların devamlılığı konusunda çalışanlarını teşvik etmek amacıyla ‘Spot Ödülleri’ uygulamasını başlattı.

22 Haziran 2020, Pazartesi 17:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bireysel bir ödüllendirme uygulaması olan Spot Ödülleri; maliyet düşüren fikirler, faydaya dönüşen inovatif fikirler, sosyal gönüllülük faaliyetlerine katılım; Tur Assist kültürüne katkı ve üstün başarı olmak üzere beş ayrı kategoride hazırlandı. Tüm çalışanların dahil edildiği ödül uygulaması Bronz, Gümüş ve Altın olmak üzere üç gruba ayrıldı. Spot ödüllerinin başarı gösteren çalışanlara; aynı dönem içerisinde tüm çalışanların katılacağı ödül töreninde takdim edileceği duyuruldu.

Uygulamayla ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Tur Assist yetkilileri; hem mutlu çalışan yaratmak hem de motivasyonu yüksek çalışanlar ile şirket başarısını sürdürülebilir kılmanın kurum içi takdir ve teşekkür kültürünü güçlendirmeyle mümkün olacağına değinerek; güçlü kurum kültürü için çalışanı odak noktasına alan şeffaf iletişim çalışmalarına devam edeceklerini dile getirdiler.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Varlık barışı için son gün 30 Haziran