Türk Futbolunda yeni dönem

Türkiye Futbol Federasyonu'nda (TFF) "E-Bilet Sistem Entegratörü" ihalesi yapıldı

15 Temmuz 2013, Pazartesi 19:27
A A
Türk Futbolunda yeni dönem

TFF’den yapılan açıklamada, ihalede en iyi teklifi veren E-Kent/Netaş ile Gate Elektronik’in son ikiye kalan firmalar olduğu bildirildi.

Açıklamada, Niyet Beyanı’nı TFF’ye ulaştıran 17 firmanın başvurularını değerlendiren E-Bilet Komisyonu’nun, belirtilen koşulları yerine getirdikleri tespit edilen 10 firmanın Sistem Entegratörü ihalesine teklif vermelerini uygun gördüğü, söz konusu firmalar arasından teknik yeterlilik düzeyini geçen ATOS, E-Kent/Netaş, Gate Elektronik, Indra ve Pro-Line firmalarının, federasyonun İstinye’deki merkez binasında gerçekleştirilen açık eksiltme ticari teklif ihalesine katıldığı kaydedildi.

TFF yönetim kurulunun, son ikiye kalan E-Kent/Netaş ve Gate Elektronik firmalarının tekliflerini değerlendireceği aktarılan açıklamada, kazanan firma ile projeye başlanacağı belirtildi. 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.