Türk kızı ABD'yi salladı

ABD'de yaşayan Türk sanatçı Sinem Saniye, 'Star Of The Day' vokal yarışmasında kendi bestesini seslendirerek finallere kaldı

18 Nisan 2016, Pazartesi 09:51
A A

Amerikan Fox TV kanalında yayınlanan 'Star Of The Day' vokal yarışmasına binlerce kişi arasından seçilen Türk kızı Sinem Saniye, eleme turlarını bir bir geçmeyi başardı.

Elemeler bölümünde risk alarak kendi şarkılarını seslendiren Saniye, internet üzerinden halk oylamasına kaldı. Halkın büyük desteğini alarak son 12 aday arasına girmeyi de başardı.

Finale kaldığı haberiyle büyük sevinç yaşayan Saniye, “Bu güzel haber benim yeni albümümü çıkarmaya hazırlandığım sırada geldi.

'Man Outta You' adlı bestemin klip çekimlerini henüz tamamlayıp önceki gün internete yükledik bu yüzden çok mutluydum” dedi.

Sinem Saniye kimdir? 2008 senesinde çıkarttığı ilk albümü 'When I Don't Sleep' ile hayatımıza girdi. Küçük yaşlarından beri beste yapan Sinem, müziğe olan tutkusunu, eğitimini de bu alanda tamamlayarak profesyonel hayata atılmış bir sanatçı.

Müzikten o kadar keyif alıyor ki, zamanı olsa müzik üretiminin her aşamasında yer almak istiyor.

Katy Perry, Amy Winehouse gibi büyük seslerin de konser verdiği mekanlarda ilk albümünün turnesini tamamlayan Sinem, yeni şarkıları için gün sayıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...