Türkan Sultan müjdeyi verdi: Müzikal yapabilirim

“Sinema oyuncusu olmasaydım yüzde yüz ses sanatçısı olurdum” diyen Türkan Şoray, müzikal teklifi aldığını söyledi

02 Nisan 2017, Pazar 22:21
A A

Sinemanın ‘güzel gözlü sultanı’ Türkan Şoray, “Ben insanın içinin güzelliğinin yüzüne vurduğuna inanırım. Benim içim güzeldir, o yüzden herhalde güzel görünüyorum insanlara” dedi.  

'ŞİMDİKİ AŞKLAR SAMAN ALEVİ GİBİ'

'ŞİMDİKİ AŞKLAR SAMAN ALEVİ GİBİ'

Hürriyet’e verdiği röportajda Şoray, “Özel hayatımda değil; filmlerde, sinemada yaşadım ben ölümsüz, gerçek aşkı. Filmlerdeki aşklar daha gerçek aşklardı. Çünkü gerçek hayattaki aşklar, hele şimdiki zamanda, bir saman alevi gibi. Eskiden aşklar daha bir yanardağ gibiydi. Bir an patlıyor, sonra tekrar doluyor, bir daha ne zaman patlayacağı belli değil. Şimdiki gibi bir-iki mesajla değil” dedi.  

'KENDİNE GÜVEN'

'KENDİNE GÜVEN'

Şoray, 15 yaşında sinemaya yeni giren Türkan’a geri dönebilse, “Kendine güven. Korkma, başaracaksın” demek istediğini belirtti.  

“Sinema döneminin tanığıdır. Kendimize ne yaptıysak, sinemada onu görüyoruz” diyen Şoray, “Ben her zaman ülkemde güzel günler göreceğimize inanırım” dedi.  

MÜZİKAL SÜRPRİZİ

MÜZİKAL SÜRPRİZİ

“Sinema oyuncusu olmasaydım yüzde yüz ses sanatçısı olurdum. Ve eminim ki onun da en iyisi olurdum” diyen Şoray, bir müzikal teklifi aldığını ve bir sürpriz yapabileceğini söyledi.  

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.