Turkcell T60 video inceleme

Turkcell T60 video inceleme

8 çekirdekli işlemcisi ve 13 MP'lik kameraya sahip olan T60, sıcaklık, nem, basınç sensorları ve adım sayar özellikleri ile ilgi çekiyor

11 Temmuz 2015, Cumartesi 14:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Tasarım olarak iPhone’u andıran T60, 7,8 milimetrelik inceliği, 129 gr ağırlığı ve 5 inçlik IPS HD ekranı ile kendisini farklılaştırmak istiyor. Tasarım hatları oldukça başarılı , fakat burada kullanılan malzeme kalitesi çok daha iyi olabilirdi.

Kullanılan ekran ne yazık fi Full HD çözünürlüğünü desteklemiyor. Bunun nedeni HD ekran koyarak pil kullanım süresini arttırmak olabilir. Zaten işlemciye bakıldığında durum daha iyi anlaşılıyor. Sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 615 işlemcisi 1.5 GHz hızında çalışıyor. 2 Gbyte bellek ve 16 GByte’lık kapasite ortalamanın üzerinde bir performans almak için yeterli. Yine de bu üründen çok yüksek bir performans beklemek yanlış olur.

 

Turkcell T60, 13 MP’lik otomatik odaklama özellikli gelişmiş bir kameraya sahip. Bu kamera kaliteli ve canlı görüntüler elde edebiliyor. Fakat loş ortamlarda ne yazık ki istenilen performansı veremiyor. Sesli komut veya el işaretleriyle çekim yapılabilmesi başarılı bir özellik. Geniş açılı ön kamera 5 MP’lik bir çözünürlük değeri sunuyor ve bir Selfie kamera için de ideal bir seçenek oluşturuyor.

Sonuç olarak uygun fiyatlı ve performanslı ürün arayan kullanıcılar T60 ile memnun kalacakları kesin.

 

Trafikte Kaza Tutanağı Tutmaya Son!

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Türkiye'deki gümrüklerde değeri 2 milyar liradan fazla kaçak eşya yakalandı