Turkish Cargo, karanın en güçlü yırtıcılarını uçurdu

Dünyanın 122 ülkesine hizmet sağlayan ve en hızlı büyüyen hava kargo markası olan Turkish Cargo, vahşi yaşamın en yırtıcı türleri olarak bilinen hayvanları bulutların üzerine taşıdı. Özel kargo hizmeti kapsamında 4 kaplan, 3 aslan, 3 çita, 2 vaşak ve 1 puma Prag’dan İstanbul’a güvenli bir şekilde ulaştırıldı.

06 Ekim 2018, Cumartesi 10:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Canlı hayvan taşımalarına en üst düzeyde özen göstererek gökyüzünde doğal yaşam alanına yakın koşullar oluşturan Turkish Cargo, Çekya’da bulunan Biopark TT doğal yaşamı destekleme ve üreme merkezinden alınan canlı hayvanları, başarılı bir şekilde İstanbul’a taşıdı.

Bu kapsamda 4 kaplan, 3 aslan, 3 çita, 2 vaşak ve 1 puma Prag’dan İstanbul’a güvenle getirildi.

Yırtıcılara, uçuş süresince bakıcıları, görevli veterinerler ve IATA LAR (Canlı Hayvan Taşıma Yönetmeliği) sertifikalı Turkish Cargo personeli eşlik etti. 2017 yılında, yabani hayvanların yasadışı ticaretini engellemek ve bu konuda sektörel farkındalığı artırmak amacıyla ‘united for wildlife buckingham palace declaration(ufw)’ bildirisini onaylayan Türk Hava Yolları, canlı hayvan taşıma süreçlerine ve hayvan haklarına verdiği önemi ortaya koymuştu. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Rotten Tomatoes'a göre bugüne kadar Sundance'e katılan en iyi 10 film