Türkiye 22'ncisi ilk soruda elendi

LYS'de Türkiye 22'ncisi olan Robert Kolej'den mezun ve Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi olan Onur Yorgun ilk soruda elendi

30 Temmuz 2012, Pazartesi 10:58
A A

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan, LYS'de Türkiye 22'ncisi olan Robert Kolej'den mezun ve Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi olan Onur Yorgun ilk soruda elendi.

Onur Yorgun, 'Anlatılmak istenen düşüncenin , dolaylı bir şekilde ifade edilmesi anlamında kullanılan söz hangisidir? ' sorusuna 'Satır arası' yerine 'kapı arkası' cevabı verince ilk soruda elendi.

Kenan Işık'ın da stüdyodaki seyircilerin de çok iyi bir yarışma çıkarmasını bekledikleri genç yarışmacı, ilk soruya verdiği yanıtla bir anda stüdyoda buz gibi bir hava esmesine neden oldu. Kenan Işık yarışmacıyı yanağına hafifçe vurarak, "Üzülmeyin Onur, bu farklı bir şey, sağlık olsun" diye teselli etti.

startFlvPlayer_Posta("divFlvPlayer7596","7596","201207","7596-6.jpg");
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.