Türkiye Güzeli Şevval Şahin'den estetik açıklaması!

Miss Turkey 2018 güzellik yarışmasının birincisi Şevval Şahin, estetik tartışmalarıyla ilgili ilk kez konuştu

25 Ekim 2018, Perşembe 07:25
A A

Show Haber'e konuşan 19 yaşındaki Şevval Şahin, Miss World'e gitmek için sabırsızlandığı belirterek, yarışmadan sonra kendisiyle karşılaşan insanların en çok 'estetiğiniz var mı' sorusuyla karşılaştığını söyledi.

"Birincilik beni daha çok motive etti" diye konuşan Şevval Şahin, estetik iddialarını doğruladı.


'ZATEN SAKLAMAYACAKTIM'

'ZATEN SAKLAMAYACAKTIM'

Sosyal medyada çok konuşulan burnuyla ilgili 'Zaten saklamayacaktım' diyen Şevval Şahin, eleştirilere açık olduğunu da ifade etti.

'SADECE BURNUMDA ESTETİK VAR'

'SADECE BURNUMDA ESTETİK VAR'

"Eğer bir hayaliniz varsa peşinden koşun. Miss Turkey benim hayalimdi." diye konuşan Şevval Şahin, sadece burnunda estetik olduğunu açıkladı.

Şevval Şahin, estetik yaptırıp güzellik yarışmasına katılmanın haksızlık olduğu yönündeki görüşler için de "Estetik yasak değil. Tabi ki sadece estetiğe bakmıyorlar. Kendine olan güvenine ve o ışığı nasıl yansıttığına da dikkat ediyorlar" dedi.

Şevval Şahin, kendisini özgüvenli, eğlenceli ve yardımsever olarak özetledi.

Estetiksiz haliyle ilgili fotoğraflar için "11-12-13 yaşımdaki, ergenlik öncesi çekilmiş olduğum fotoğraflar" diyen Şevval Şahin, "Değiştim. Burnumu yaptırdım, o da yüzümü değiştirdi.

11 yaşındaki fotoğraf ile 19 yaşındaki fotoğrafı kıyaslayınca tabiki de büyük bir değişimi görebiliyorsunuz" dedi.

Yarışma sonrasında hem pozitif hem de negatif yorumlar aldığını aktaran Şevval Şahin, yorumlara saygı duyduğunu söyledi.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.