Türkiye'nin en seksi 10 oteli

Mete Vardar, Eren Talu, Işıl Cinmen, Koray Erkaya, Ömer Karacan, Mehmet Coşkundeniz, Uğur Alkapar, Mutlu Tönbekici, Özlem Kotan ve Kaya Demirer'den oluşan Cumartesi Postası Jürisi, Türkiye'nin en seksi 10 otelini seçti...  

25 Kasım 2017, Cumartesi 05:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
NEVŞEHİR

NEVŞEHİR

KAPADOKYA MUSEUM OTEL Gül yapraklı jakuziden Kapadokya manzarası sunan kaç seksi otel var şu küçücük dünyada? Mağara keyfi sunan süitleri de var, ahşap tavanlı odaları da.

ANTALYA

ANTALYA

ADAM & EVE (BELEK)  Koskoca bir oda, aynalar, kalpler, aşırı geniş bir yatak... Yine de havaya giremediniz mi? O zaman Eros Afrodiziak Restoran, büyük kırmızı bir yatağın üzerinde akşam yemeği sunsun size. Yalnız gitmeyin!

İZMİR

İZMİR

BÜLBÜL YUVASI (FOÇA) Eski Foça’da. 11 odasının hepsi farklı stilde ve isimde. Jakuziden denize bakan da var. Deniz fenerine nazır hamam sefası sunan da. Odaları da, akşam yemeği de, kahvaltısı da bülbüllere layık.

MARDİN

MARDİN

MARDIUS OTEL Mezopotamya manzaralı. Mardin’in en eski yapılarından. Kapılar, karyolalar ve tüm dekorasyon orijinaline sadık kalınarak hazırlanmış. Osmanlı tarzı içimi gıcıklar diyorsanız, buyurun.

BOLU

BOLU

KARTALKAYA GOLDEN KEY Soğuk bir seksiliği var. Modern bir dağ ve kayak oteli. Şöminesi bile tarz. Çeşit çeşit süitleri, bulutlara bakan pencereleri, türlü türlü sürprizleri var. Karlar düşer ama ağlanmaz bu otelde.

MUĞLA

MUĞLA

CARESSE RESORT (BODRUM) Hem gece hayatıyla hem de huzuruyla şımartan bir seksiliği var, enteresan. Canınız odadan çıkmak isterse spa’sına uğrayın, saunasında gevşeyin.

TRABZON

TRABZON

RAMADA OTEL ‘Seksi otel’ Trabzon’daysa bile gidin kalın. Kırmızılı Rouge Bar’ı çok çekiciymiş. Burada drink’lerinizi aldıktan sonra deniz manzaralı odanıza geçebilirsiniz.

iSTANBUL

iSTANBUL

THE HOUSE GALATASARAY The Times’ın ‘Dünyanın En Seksi 20 Otel Odası’ listesine girebilmiş! Tarihi 1890 yılına uzanan Zenovitch Apartmanı’nda. Modern, zarif ve beyaz bir seksiliği var.

MUĞLA

MUĞLA

D MARIS BAY (DATÇA) Sessiz, sakin bir cazibe, manzaralı bir küvet sizi bekliyor. Beş plajının her biri farklı konseptte. Gerçi cibinlikli yatak bile tek başına yeter.

BURSA

BURSA

ASKANIA OTEL (İZNİK) Göl kıyısında, şömineli bungalov. Ateşe odun taşımak da seksi bir faaliyet. Yeter ki önyargılarınızdan biraz olsun arının.

Jakuzisiz yapamıyorsanız, o da var.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder