Türkiye o Yarbay'ı çok yakından tanıyor

Yaşanan darbe girişiminin ardında Hava Kuvvetleri'nin eski komutanı Orgeneral Akın Öztürk ile damadı Yarbay Hakan Karakuş çıktı. Akın Öztürk'ün damadı Yarbay Karakuş, 10 Eylül 2014 tarihinde Kuveyt Büyükelçiliği personeli tarafından trafikte yaşanan tartışmada darp edilmişti

16 Temmuz 2016, Cumartesi 15:39
A A
Türkiye o Yarbay'ı çok yakından tanıyor

Türkiye dün gece kanlı bir darbe girişimine sahne oldu. Resmi açıklamalara göre 161 kişi şehit olurken 1441 kişi de yaralandı.

Askeri darbe girişiminin arkasındaki bir numaralı ismin Hava Kuvvetleri'nin eski komutanı Orgeneral Akın Öztürk olduğu öne sürüldü. Öztürk'ün en yakınında ise damadı Yarbay Hakan Karakuş'un olduğu iddia edildi.

TÜRKİYE O YARBAY'I YAKINDAN TANIYOR

Akın Öztürk'ün damadı Yarbay Karakuş, 10 Eylül 2014 tarihinde Kuveyt Büyükelçiliği personeli tarafından trafikte yaşanan tartışmada darp edilmişti.

Ankara'da, 10 Eylül 2014 tarihinde, trafikte Kuveyt Büyükelçiliği personeliyle yaşadığı tartışma sonucu darp edilip elmacık kemiği kırılan dönemin Hava Kuvvetleri Komutanı Akın Öztürk'ün damadı Pilot Yarbay Hakan Karakuş'a 6 yıl hapis istenmişti

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.