Türkiye'nin dört bir yanından dolar kampanyaları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine başlatılan döviz bozdurma kampanyasına Türkiye'nin dört bir yanından esnaflar da destek oluyor. Esnaflar, dolar bozdurup makbuzunu getiren müşterilere özel indirim uyguluyor. İşte Türkiye'nin dört bir yanından dolar kampanyaları...

15 Ağustos 2018, Çarşamba 20:54 Son Güncelleme:
A A
KARS

KARS

Kars Dolmuşçuları ve Halk Otobüsleri Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi, Türk lirasına ve ekonomisine destek vermek için dolarını bozdurana şehir içi yolculuğu bedava yaptı. 

ARDAHAN

ARDAHAN

Ardahan'da pastane işletmecisi Deniz Özer, Türk lirasına destek için 500 dolar bozdurup makbuzunu getirene bir tepsi baklava armağan edecek. 

KARS

KARS

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı üzerine başlatılan döviz bozdurma kampanyasına destek veren Karslı kuaför salonu işletmecisi Mesut Adıgüzel, dolar bozdurup makbuz getirene bedava tıraş kampanyası başlattı.

ISPARTA

ISPARTA

Eğirdir Kaymakamlığı tarafından yenilenerek hizmete açılan otelde, ülke çapında devam eden döviz bozdurma kampanyasına destek vererek, dolar veya euro bozduran vatandaşlar için ücretsiz tatil sunmaya başladı.

ERZİNCAN

ERZİNCAN

Erzincan'da taklacı oyun güvercini besleyen 18 yaşındaki Enes Duran, 100 dolar bozdurup makbuzunu getirene beslediği güvercinlerin yavrularını hediye edecek. 

ORDU

ORDU

Ordu'nun Ünye ilçesinde iki esnaf 200 dolar bozdurana bedava ekmek, içli köfte veya döner vermeye başladı.

ESKİŞEHİR

ESKİŞEHİR

Eskişehir'de pazarcı Erdal Görgeç, 100 dolar bozdurana 1 kilo domatesi ücretsiz veriyor.

TOKAT

TOKAT

Tokat'ta cep telefonu satan Ali Albayrak, dolar bozdurup makbuzunu getirene cep telefonu aksesuarı, müzik çalar ve 250 lira değerinde sıfır cep telefonu hediye ediyor.

ANTALYA

ANTALYA

Antalya'nın Alanya ilçesinde bir gözlük mağazasının sahibi, 300 dolar bozdurup makbuz getirene güneş gözlüğü hediye ediyor.

KARS

KARS

Karslı kadın esnaftan Erdoğan'ın döviz bozdurma çağrısına destek.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Bursa'da bir evden 10 kamyon çöp çıktı