Tütüncü çiftinin karne sevinci

Tütüncü çiftinin karne sevinci

Tütüncü çiftinin karne sevinci

14 Haziran 2019, Cuma 13:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve eşi Ayşe Tütüncü, birinci sınıf öğrencisi kızları Zeynep Hatice'nin karne sevincine ortak oldu.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bu yıl birinci sınıfa başlayan kızı Zeynep Hatice Tütüncü'nün karne heyecanını paylaştı. İlkokula eşi Ayşe Tütüncü ile beraber giden Başkan Tütüncü, kızı Zeynep Hatice ve arkadaşlarının karne sevinçlerine ortak oldu. Küçük Zeynep, karnesini öğretmeni Zübeyde Çulhaoğlu'nun elinden aldı. Tütüncü çifti, sınıfta gerçekleştirilen karne dağıtımının ardından okul bahçesinde düzenlenen karne törenine katıldı.
Törende öğrencilere ve velilerine seslenen Başkan Tütüncü, “Son ders zili çaldı. Artık tatil başladı. Ben bütün öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi bu yorucu yılın sonunda güzel bir tatil diliyorum. Bence her karne takdiri hak eder. Çünkü her karnede emek vardır. Öğrencilerimizin emeği var. Öğretmenlerimizin emeği var. Velilerimizin emeği var. Bütün karne alan öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve velilerimizi kutluyorum. Güzel bir yaz tatili diliyorum.  Yıl boyunca güzel bir performans sergilediniz. Güzel bir tatili hak ettiniz" dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Diplomasını aldı, Başkan Uysal'ı ziyaret etti