Tütüncü'ye hayırlı olsun ziyareti

Tütüncü'ye hayırlı olsun ziyareti

Tütüncü'ye hayırlı olsun ziyareti

21 Nisan 2019, Pazar 10:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - AK Parti Antalya Milletvekilleri, Kepez Belediye Başkanlığı seçimlerini 3'üncü kez kazanan Hakan Tütüncü'yü ziyaret ederek, hayırlı olsun ve başarı dileklerinde bulundu.

Kepez Belediye Başkanlığı koltuğuna 3'üncü kez oturan Hakan Tütüncü'ye tebrik ziyaretleri sürüyor. Geçen günlerde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun hayırlı olsun ziyaretinin ardından, AK Parti Antalya milletvekilleri de Başkan Hakan Tütüncü'yü makamında ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarete AK Parti Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse, İbrahim Aydın, Kemal Çelik, Sena Nur Çelik, Atay Uslu, AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, meclis üyeleri ve belediye bürokratları katıldı.

AK Parti Antalya milletvekilleri, Tütüncü'ye hayırlı olsun temennisinde bulunarak, başarılı çalışmalarından dolayı kendisini kutladı. Başkan Hakan Tütüncü, gönül belediyeciliği ile çıktıkları yolda kendilerini yalnız bırakmayan Kepezlilere bir kez daha teşekkür ederek, yeni dönemde daha çok çalışacaklarını ve Kepez'e 123 vizyon proje kazandıracaklarını söyledi. Milletvekillerinin ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Tütüncü, her vekile ayrı ayrı teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kepez'de kilit taşlı yolların dönüşümü tamam