Tuvalet kağıdından yapılan 10 gelinlik

Gelinlik her kadının hayallerini süsler. Hatta ipek saten ya da dantel kumaşlar genelde en çok tercih edilen modellerdendir. Peki şimdi size bu gelinliklerin tuvaket kağıdından yapıldığını söylesek? İşte 'Tuvalet Kağıdından Gelinlik Yarışması'ndan ortaya çıkan akıl almaz tasarımlar

11 Ağustos 2017, Cuma 09:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bazıları gelinlik seçerken en iyi ve kaliteli malzemelerden yapılmasını tercih ederken bazıları da yalnızca uygun fiyatlı olanlara yönelir.

 Ama şimdi göreceğiniz gelinliklerin en önemli özelliği yapıldığı malzeme; o da tuvalet kağıdı! 

Geleneksel olarak düzenlenen 2017 Tuvalet Kağıdından Gelinlik Yarışması'nda öyle tasarımlar ortaya çıktı ki görenler gelinliklerin tuvalet kağıdından yapıldığına inanamıyor. 

İster prenses model isterseniz de balık... Kadınların hayalini süsleyen hemen hemen her modeli tuvalet kağıdından ortaya çıkarmışlar... 

Malzeme olarak tuvalet kağıdı kullanılması başta pek iç açıcı gelmeyebilir ancak tasarımlar o kadar iddialı ve göz alıcı ki kimse tuvalet kağıdından yapılmasını dert etmiyor.

Transparan detayına kadar hiçbir şeyi unutmayan tasarımcılar bu malzemeyi büyük bir başarı ile uygulamışlar.

Tuvalet kağıdından istenilen her modeli çıkaran tasarımcılar kulandıkları tuvalet kağıtlarının kalınlığınıda ayarlayıp renkte oynama yapabiliyorlar.

Uzun kuyrukları ve şapkalarıda ihmal etmeyerek her şeyi tamamlamışlar.

Gelinlerin hayallerini süsleyen gelinleri tuvalet kağıdında görmek garip olsa da yaratıcı ve güzel olduğunu söylemek de gerekir. 

Yarışmanın kazananı olan gelinlik tasarımcı Kari Curletto’ya ait. Tasarımcı bu gelinlik için 1600 tane tuvalet kağıdından el yapımı olarak yapılmış kelebek kullanmış.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Erkeklere mesaj atmamanız gereken 5 zaman