Tuvana Türkay, Alper Potuk'un hediyelerini iade etti

Oyuncu Tuvana Türkay geçen günlerde, Alper Potuk'u evde iki kadınla basmıştı. Tuvana Türkay olay sonrası Alper Potuk'u terk etti ve sevgilisinin aldığı tüm hediyeleri geri yolladı

20 Nisan 2018, Cuma 11:43
A A

Futbolcu Alper Potuk'tan ayrılan oyuncu Tuvana Türkay, geçmişe sünger çekti. 

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk'u evde iki kadınla parti yaparken yakaladığı gerekçesiyle ayrılık kararı aldığı iddia edilen Tuvana Türkay, eski sevgilisinin hediyelerini geri gönderdi.

Akşam'ın haberine göre, Tuvana Türkay'ın iade ettiği hediyeler arasında 25 bin TL değerindeki Pomeranian cinsi köpek de vardı.

AĞABEYİ ARACILIĞIYLA GÖNDERDİ

AĞABEYİ ARACILIĞIYLA GÖNDERDİ

Tuvana Türkay, futbolcuyla karşılaşmamak için ağabeyi Emrah Potuk aracılığıyla köpeği geri gönderdi.

Öte yandan, sürekli ayrılıp barışan çiftin en sonuncu ayrılığının nedeni Alper Potuk'un ihanetiydi. İhanet de Alper Potuk'un bu fotoğrafıyla (üstteki) ortaya çıkmıştı.

TUVANA TÜRKAY ALPER POTUK'U NASIL AFFETMİŞTİ?

TUVANA TÜRKAY ALPER POTUK'U NASIL AFFETMİŞTİ?

Alper Potuk ile yaşadığı büyük aşk ayrılıkla noktalanan oyuncu Tuvana Türkay, sevgilisinin barışma çağrılarına daha fazla kayıtsız kalamamıştı.

Eski sevgilisini ikna etmeye çalışan Alper Potuk, Tuvana Türkay'ın annesi Armağan Hanım'ı devreye sokarak barışmayı başarmıştı. 

Alper Potuk, Tuvana Türkay'ın Bağdat Caddesi'ndeki evine gelerek güzel oyuncuya evlenme teklif etmişti.  

Yakın dostlarına, ''Alper’i çok seviyorum'' diyen Tuvana Türkay, sevgilisine bir şans daha vermeye karar vermişti.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.