Tuvana Türkay deliye döndü: Konuşmam yasak!

Bir süredir ortalarda görünmeyen oyuncu Tuvana Türkay, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Görüntü vermek istemeyen oyuncu, "Beni çekmeyin, yapımcım konuşmamı yasakladı" dedi.

10 Nisan 2021, Cumartesi 08:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Uzun süredir gözlerden uzak bir yaşam süren Tuvana Türkay, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Bir arkadaşıyla aracını valeye bırakan oyuncu, gazetecilerden köşe bucak kaçtı.

MUHABİRLERİ GÖRÜNCE DELİYE DÖNDÜ

MUHABİRLERİ GÖRÜNCE DELİYE DÖNDÜ

Türkay, görüntü vermemek için aracını almaya arkadaşını gönderdi. Aracını 300 metre ilerde yağmur altında bekleyen Tuvana Türkay, gazetecileri karşısında görünce deliye döndü.

'KONUŞAMAM, YAPIMCIM YASAKLADI'

'KONUŞAMAM, YAPIMCIM YASAKLADI'

Oyuncu, "İstemiyorum, beni çekmeyin. Konuşmam yasak olduğu için röportaj veremiyorum. Yeni işe başladım. Yapımcım konuşmamı yasakladı" diyerek koşar adımlarla aracını bindi.

Son olarak 'Yasak Elma' dizisinde 'Leyla karakterine hayat veren Tuvana Türkay, şimdilerde 'Kağıt Ev' adlı yeni dizide boy gösterecek.

'HASTALIĞI ÇOK ZOR ATLATTIM'

'HASTALIĞI ÇOK ZOR ATLATTIM'

Öte yandan geçtiğimiz aylarda koronavirüse yakalanan 30 yaşındaki Türkay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Kendimi her şeyden sakınıp çok dikkat ederken evimde virüse yakalandım. Hastalık sürecini çok ağır geçirdim. Şu anda testim negatif ama hastalığın ciğerimde yarattığı hasar ve tahribat nedeniyle evimden çıkmıyorum. Bu hasarın da kısa sürede geçeceğine inanmıyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Esra Sönmezer'den Hülya Avşar'ı kızdıracak yorum