Tuvana Türkay’ın Alper Potuk’u terk etme nedeni ne? İşte cevabı...

Oyuncu Tuvana Türkay’ın, sevgilisi Fenerbahçeli Alper Potuk’u, evinde bir erkek ve iki kızla parti yaparken yakaladığı için terk ettiği ortaya çıktı

17 Nisan 2018, Salı 07:47
A A
Günaydın'dan Yüksel Yavuz'un haberine göre Alper Potuk, Anadolu Yakası'ndaki müstakil evinde bir erkek arkadaşıyla birlikte parti düzenledi.


TELEFONLA ULAŞAMADI


Tuvana Türkay, sevgilisine telefonla ulaşamayınca eve gitti.


BAHÇEDEN DOLAŞTI


Tuvana Türkay, kapıyı çaldı ama açılmadı. Bunun üzerine oyuncu bahçeden dolaşıp eve girince sevgilisini eğlence sırasında yakaladı. Alper durumu açıklamaya çalışsa da, daha önce de benzer bir olay yaşayan Tuvana Türkay, ilişkiyi orada bitirdi.


İHANETİ AFFETMİŞTİ


Öte yandan, sürekli ayrılıp barışan çiftin en sonuncu ayrılığının nedeni Alper Potuk'un ihanetiydi. İhanet de Alper Potuk'un bu fotoğrafıyla (alttaki) ortaya çıkmıştı.


TUVANA TÜRKAY ALPER POTUK'U NASIL AFFETMİŞTİ?


Alper Potuk ile yaşadığı büyük aşk ayrılıkla noktalanan oyuncu Tuvana Türkay, sevgilisinin barışma çağrılarına daha fazla kayıtsız kalamamıştı.

Eski sevgilisini ikna etmeye çalışan Alper Potuk, Tuvana Türkay'ın annesi Armağan Hanım'ı devreye sokarak barışmayı başarmıştı.

Alper PotukTuvana Türkay'ın Bağdat Caddesi'ndeki evine gelerek güzel oyuncuya evlenme teklif etmişti. 

Yakın dostlarına, ''Alper’i çok seviyorum'' diyen Tuvana Türkay, sevgilisine bir şans daha vermeye karar vermişti.
Tuvana Türkay Alper Potuk'un ismini duymak istemiyor


Tuvana Türkay'ın gezgin kız kardeşi Katre Türkay


Tuvana Türkay ile Alper Potuk yine ayrıldı!

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.