Tuvana Türkay, sevgilisi Alper Potuk'un hediyesini kabul etmedi

Tuvana Türkay, sevgilisi Alper Potuk'un hediyesini kabul etmedi

Oyuncu Tuvana Türkay, futbolcu sevgilisi Alper Potuk'un doğum günü hediyesi olarak kendisine aldığı 520 bin TL'lik son model Audi A5 otomobili "Çok pahalı bir armağan" diyerek reddetti

04 Ekim 2017, Çarşamba 14:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1 yıldır Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile aşk yaşayan oyuncu Tuvana Türkay'a Potuk, kimsenin kolay kolay reddedemeyeceği bir hediyeyle jest yaptı.

BEKLENMEDİK YANIT

Alper Potuk, dün 27 yaşına basan sevgilisi için 520 bin TL'lik son model Audi A5 otomobil aldı. Lüks aracın anahtarını geçen günlerde gül buketi eşliğinde Tuvana Türkay'a sunan Alper Potuk, aşkından beklemediği bir yanıt aldı."BUNU KABUL EDEMEM"

Servet değerindeki hediyesiyle Tuvana Türkay'ın ayağını yerden kesmeyi planlayan futbolcuya oyuncu sevgilisi, "Bu çok pahalı bir armağan. Maalesef, bunu kabul edemem" dedi.

ESTETİKLİ AŞIKLARTuvana Türkay’ın estetiksiz fotoğrafları sosyal medyada olay olmuştu. Yıllar önce burnunu yaptıran Tuvana Türkay’ın sevgilisi Alper Potuk da estetikli çıktı. Alper Potuk 2013’te sarı-lacivertli takıma transfer olmadan bıçak altına yatıp burnunu küçülttü.


Tuvana Türkay ve Alper Potuk aşkı! Derbi pozu...Alper Potuk'un takip ettiği tek kadın: Tuvana Türkay 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez'in arasına Minnesota Timberwolves girdi