Tuvana Türkay'ın Selçuk Yöntem paylaşımı olay oldu! Aralarında neler oluyor?

Selçuk Yöntem önceki akşam 67. yaşını dostlarıyla Cihangir’de kutladı. Oyuncu Tuvana Türkay, Yöntem ile çekilen fotoğrafını Instagram’da paylaşıp altına “Hiçbir hissimizin boşluğa düşmediği güzel günlere” diyerek uzun bir mesaj yazdı. Sonra ise ortalık karıştı. Yöntem, Türkay’dan paylaşımı silmesini rica etti.

15 Temmuz 2020, Çarşamba 07:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Selçuk Yöntem önceki akşam Cihangir’deki Sur Balık’ta 67. yaşını kutladı. Arzum Onan-Mehmet Aslantuğ çifti ile Okan Bayülgen ve sevgilisi Selin Atasoy davetliler arasındaydı. 

Sakin gece, oyuncu Tuvana Türkay’ın Instagram paylaşımıyla çalkalandı. Türkay, Selçuk Yöntem ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaşıp altına şu mesajı yazdı:

Seninle hayat sınıfında tekrara düşmeyelim. Tekrar okumalıyım kalbinden geçenleri. Hiç ilerlemiyor gibi görünen bir yol olmalısın sen. Her cümlenle etrafını çiçeklendirdiğin. Hiçbir hissimizin boşluğa düşmediği güzel günlere.

33 yıldır emekli balerin Cihan Yöntem ile evli olan Selçuk Yöntem, Tuvana Türkay’ın mesajını Instagram’ın hikaye bölümünde beğendi. Bunun üzerine sosyal medya ‘Aralarında neler oluyor, yoksa kaçamak bir aşk mı?’ iddiasıyla coştu!

Selçuk Yöntem balıkçı çıkışı bu konuyu soran muhabirlere “Hepsi benim kardeşim, bir yanlışlık olmasın” cevabını verdi. Keyfinin kaçtığı belliydi. Hemen ardından Tuvana Türkay o paylaşımı sildi.

Selçuk Yöntem’in gelen mesaj ve sorulardan çok rahatsız olduğu, Tuvana Türkay’dan bu paylaşımı silmesi yönünde bir ricada bulunduğu konuşuluyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hani ayıptı, yalandı? İşte Ebru Şahin ve Cedi Osman aşkının ilk fotoğrafı