Tüyap dünya şampiyonlarını ağırladı

Dünyaca ünlü fitness fenomenleri ve şampiyon sporcular muhteşem şovlarıyla önceki gün Tüyap Spor ve Aktif Yaşam Fuarı Hardline standında spor severlerle buluştu

16 Nisan 2016, Cumartesi 20:05
A A
Tüyap dünya şampiyonlarını ağırladı

Türkiye’de 2003’ten bu yana önemli spor organizasyonlarına destek veren ve Dünya Şampiyonu sporcuları hiçbir alanda yalnız bırakmayan Hardline ailesi ana sponsoru olduğu, Türkiye Vücut Geliştirme ve  Fitness Federasyonu tarafından düzenlenen, Hardline 2016 Türkiye Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası Milli Takım seçmeleri önceki gün düzenlendi.

4 Mayıs 2016'da İspanya'nın SantaSusanna şehrinde gerçekleşecek olan Avrupa Şampiyonası'nda yer almak için ter döken sporcular Tüyap'ta podyuma çıktı.

Türkiye'nin en iyilerinin belli olduğu şampiyona aynı zamanda dünyaca ünlü fitnessstarlarını ağırladı. Dünyanın en popüler fitness idollerinin çıktığı ve başkanlığını  90lı yılların fenomen şampiyonu ünlü Mr.Olympia sporcusu Paul Dillet'in yaptığı WBFF ( World BeautyFitnessandFashionInc.)  Şampiyonları İstanbul'daki organizasyonu Hardline işbirliği ile takip etti. Paul Dilletfiness severler tarafından büyük ilgi gördü.

İnstagramda ve diğer sosyal medyalarda fenomen olan AndreiaBrazier, Williams Falade, WoleAdesemoye, AmrHussein, Kitti Savai ve Julia Stecher Türkiye Şampiyonası'nı yakından takip ederken aynı zamanda fuar ziyaretçileri ile bir araya geldi.

Dereceye giren sporculara madalya ve ödüllerini Hardline yönetim kurulu başkanı KemalTaşhan taktim etti.

Sıradaki haber yükleniyor...