TV programında göğüslerini küçülttürdü

Bir dönem rol aldığı Sahil Güvenlik adlı diziyle tanınan Nicole Eggert, bir TV kanalında yayınlanan program kapsamında göğüslerini küçülttürdü

22 Nisan 2015, Çarşamba 14:49
A A

Bir dönem rol aldığı Sahil Güvenlik adlı diziyle tanınan Nicole Eggert, bir TV kanalında yayınlanan program kapsamında göğüslerini küçülttürdü.

43 yaşındaki oyuncu daha önce göğüslerini büyütmek için beş kez bıçak altına yattığını ama artık iki beden küçülttürmeye karar verdiğini söyledi.

İki estetik cerrah Terry Dubrow ve Paul Nassif'in uzun uzun muayene ettiği Eggert altıncı kez bıçak altına yattı ve göğüslerini küçülttürdü.

Oyuncuya aynı zamanda göğüs kaldırma operasyonu da yapıldı.

Eggert'in operasyon öncesinde ve ameliyat masasında yaşadıkları E!Online kanalındaki Botched adlı programda ekrana gelecek.

Doktor Terry Dubrow ve meslektaşı Paul Nassif'in görev aldığı Botched, ABD'nin E! kanalında yayınlanan bir program.

İlk bölümü 24 Haziran 2014'te ekrana gelen programda iki doktor daha önce yaptırdıkları estetik operasyonlardan memnun olmayan kişilere yeniden müdahale ediyorlar.

Botched'in ikinci sezonunun ilk bölümü 14 Nisan 2015'te yayınlanmaya başladı.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.