'Uçan yiyecek servisi oldum' dedi ve kaçtı

Yakında doğum yapması beklenen Meghan Markle'ın saraydan bir kişiyi daha kaçırdığı iddia edildi

18 Nisan 2019, Perşembe 09:15 Son Güncelleme:
A A

İngiliz kraliyet ailesinin gelini Meghan Markle ile ilgili tuhaf iddialar bitmek bilmiyor. Yakında Prens Harry ile birlikte ilk bebeğini kucağına almaya hazırlanan Markle'ın çalışanlarından birinin daha istifa ettiği ileri sürüldü.

Radar adlı internet sitesinin haberine göre Markle ve Prens Harry için çalışan emektar helikopter pilotu, Düşes'in isteklerinden usanıp istifa etti.

Sitede yer alan habere göre çift için çalışan helikopter pilotu, Prens Harry tarafından sık sık hamile karısının canının istediği atıştırmalık yiyecekleri almak için çeşitli yerlere gönderiliyordu.

Bir tür "7- 24 hizmet veren uçan yiyecek servisine" dönüştüğünü ileri süren pilot da çareyi istifa etmekte buldu.

Çalışanların "aşk çarpmasına" uğramış diye nitelendirdiği Prens Harry'nin emriyle Düşes'in aşerdiği yiyecekleri almaya gönderilen pilot istifa edince de aile yeni bir pilot arayışına girdi.

Sitenin iddiasına göre saray, çifte ait 13 milyon dolar değerindeki Sikorsky helikopteri kullanacak yeni bir pilot arıyor. Pilotun yıllık kazancı 105 bin dolar (Yaklaşık 500 bin TL) olacak.

Prens Harry ile geçen yıl mayıs ayında evlenen Meghan Markle ile birlikte çalışan özel asistanı Melissa Touabti, bir başka sekreteri Samantha Cohen arka arkaya istifa etmişti.

Daha sonra Markle'ın bir başka çalışanı Amy Pickerill ile adı açıklanmayan bir güvenlik görevlisi de işi bırakmıştı.

Bu kadar kısa zamanda bu kadar çok çalışanının işi bırakması ise Meghan Markle'ın kaprislerine ve baskın kişiliğine bağlanmıştı.


Sıradaki haber yükleniyor...