"Üçlü Balkan Zirvesi" yapıldı

"Üçlü Balkan Zirvesi" yapıldı

24 Nisan 2010, Cumartesi 15:52
A A
'Üçlü Balkan Zirvesi' yapıldı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bosna Hersek Cumhurbaşkanlığı Konseyi Başkanı Haris Sladziç, Sırbistan Cumhurbaşkanı Boris Tadiç ile üç ülkenin dışişleri bakanlarının katılımıyla yapılan "Üçlü Balkan Zirvesi" başladı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün ev sahipliğinde gerçekleştirilen "Üçlü Balkan Zirvesi" başladı. Çırağan Sarayı'nda yapılan "Üçlü Balkan Zirvesi"ne, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bosna Hersek Cumhurbaşkanlığı Konseyi Başkanı Haris Sladziç ve Sırbistan Cumhurbaşkanı Boris Tadiç ile üç ülkenin dışişleri bakanlarını katıldı. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Sırbistan Cumhurbaşkanı Tadiç'i beklerken, kısa bir süre Bosna Hersek Cumhurbaşkanlığı Konseyi Başkanı Sladziç ile sohbet etti. Tadiç'in de gelmesiyle liderler, dışişleri bakanlarıyla birlikte toplu fotoğraf çektirdikten sonra zirvenin yapılacağı salona geçti. Toplu fotoğrafta Tadiç ve Sladziç'in arasında yer alan Cumhurbaşkanı Gül ve beraberindekiler, zirve öncesi basın mensuplarının görüntü ve fotoğraf almasına izin verdi. 


 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.