Ücretsiz kültür-sanat kursları başlıyor! Son tarih 28 Eylül

Ücretsiz kültür-sanat kursları başlıyor! Son tarih 28 Eylül

İzmir'de Konak Belediyesi'nin her yıl binlerce yetişkin ve çocuğa yönelik düzenlediği ücretsiz kültür-sanat kurslarına ön kayıtlar başladı. Kurslardan faydalanmak isteyenler 28 Eylül'e kadar belediyenin Güzelyalı Nazım Hikmet, Eşrefpaşa Selahattin Akçiçek ve Alsancak Türkan Saylan kültür merkezlerine giderek başvuru yapabilecek

17 Eylül 2018, Pazartesi 10:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bu yıl da resimden seramiğe, müzikten tiyatroya, danstan fotoğrafçılığa, satrançtan ahşap boyamaya kadar 21 farklı branşta verilen kurslara 7´den 70'e her yaştan kursiyer katılabilecek. Ücretsiz kurslar yeteneklerini keşfetmek veya var olan yeteneklerini geliştirmek isteyenlere kucak açacak.

8 EKİM'DE BAŞLAYACAK

Konak Belediyesi'nin Güzelyalı, Eşrefpaşa Selahattin Akçiçek ve Alsancak Türkan Saylan Kültür Merkezlerinde verilecek kursların başvuruları 28 Eylül'de sona erecek. Uzman eğitmenler tarafından verilecek olan dersler 8 Ekim'de başlayacak.

Kurslara katılmak isteyenlerin başvurularını kültür merkezlerine giderek yaptırmaları gerekiyor.

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak isteyenler Türkan Saylan Kültür Merkezi'ni (422 52 36), Eşrefpaşa Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi'ni (262 99 84), Güzelyalı Kültür Merkezi'ni (224 24 30) arayabilir.

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sanki iç sesimiz dile geldi; İllüstratör Eren Boz'un çizdiği keyifle düşündürten 14 çizim