Üçüzlere hamile kadın, hamileliğinin her evresini fotoğrafladı

Danimarka'da yaşayan Maria, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı hamilelik fotoğraflarıyla şaşırtıyor. Üçüzlere hamile olan ve hamileliğinin her evresini fotoğraflayan kadın, doğum için gün sayıyor

12 Eylül 2018, Çarşamba 22:24
A A

Danimarka'nın Kopenhag şehrinde yaşayan 36 yaşındaki Maria isimli kadın, üçüz bebeklere hamile. 

Hamileliğinin başından itibaren geçirdiği tüm evreleri Instagram hesabından paylaşan kadın, normalden çok daha büyük boyutlu karnıyla görenleri şaşkına çeviriyor.

Anne olmanın verdiği içgüdüyle karnını rahatlıkla taşıyabilen kadın, sırt ve kalça ağrıları çekiyor. Ayrıca uykusuzluk problemi de yaşıyor.

Üçüzlere hamile kalma şansı dünya genelinde oldukça düşük olarak biliniyor. Örneğin bu şans İngiltere'de, yaklaşık 4,400’te 1.

Maria herhangi bir tedavi görmeden bu şansa sahip oldu ve 4,400’te 1 olan ihtimali gerçekleştirdi.

Zaten bir erkek çocuğa sahip olan Maria ve eşi, şimdi de gelecek iki kız ve bir erkek çocuk için hazırlanıyor.

Doğacak çocukları için heyecanlı olan Maria, Instagram'a "Bu bir yolculuktu! Üç tane olduklarını öğrendiğim zamanki büyük şoktan, insanların tepkisine, sayısız tarama ve kontrollere, tüm hazırlıklara ve bu yaşamımı değiştiren olaya yönelik tüm hazırlıklar ve planlamalara kadar. Hiçbir şey sıradan değildi." diye yazdı.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.