Ufak Tefek Cinayetler 35. yeni bölüm ön izleme yayınlandı! 34. son bölüm izle!

Ufak Tefek Cinayetler 35. bölüm ön izleme yayınlandı. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümde tüm Sarmaşık bir masa etrafında toplanıyor. Masada Kerim ile Serhan arasında gerilim yaşanıyor. Bakalım bu işin sonu nereye varacak?

26 Eylül 2018, Çarşamba 09:45
A A
Ufak Tefek Cinayetler 35. yeni bölüm ön izleme yayınlandı! 34. son bölüm izle!

Star TV'nin salı günlerine damga vuran dizisi Ufak Tefek Cinayetler'in 35. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümde Sarmaşık'a yeni gelen Kerim Adil Sağlam, Sarmaşık ahalisiyle tanışma yemeği yiyor. Sohbetin bittiği tatlıların geleceği anlarda Mehmet, "Güzel sohbet oldu, hem böylelikle Kerim Bey'i tanımış olduk" diyor. Bu anlarda Serhan araya girerek "Yok daha tanımadık Kerim Bey'i... Mesela Sarmaşık'a neden taşındı?" diyerek sorgulamaya başlıyor. Bu anlarda ikili arasında soğuk bir gerilim yaşanırken Kerim, Serhan'ı mızmızlandığını söylüyor.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Merve ve Kerim’in aşk savaşı başlıyor!

Merve ve Kerim nasıl tanıştılar? Aralarında neler oldu? Nasıl yandı, hala sönmeyen bu ateş? Peki şimdi ne olacak? Merve ve Kerim’in aşk savaşı başlıyor! Serhan katil mi? Fakat işin içinde başka bir iş var. Oya, kimi öldürdü? 2000 yılındaki partide neler neler oldu? Pelin de Merve de bunu saklamak zorunda. Fakat Emre buradayken işleri çok zor. 

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM İZLE


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.